Miejski szyk od Mohito w kolekcji na sezon wiosna/lato 2013

19.02.2013 10:58

Według Coco Chanel kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok. Tej wiosny, dzięki Mohito każda kobieta znajdzie inspirację w postaci kolekcji, dzięki której może określić swój własny styl.

 

 

Najnowszy, wiosenny lookbook marki Mohito powstał podczas słonecznej sesji w ekskluzywnej części Los Angeles - Beverly Hills i zestawia ze sobą najbardziej modne, kobiece elementy wiosennych stylizacji.

 

 

Kolekcja, w której dominują biel i czerń z akcentem mocnego, soczystego różu, łączy klimaty retro z nowoczesnością. Dodatkowo odrobinę "pazura" dodaje nuta rocka w postaci aplikacji z ćwieków i kamieni.

 

 

Delikatne pastele, koronki oraz dopasowane kroje pozwalają stworzyć własną, niepowtarzalną interpretację Miejskiego Szyku Mohito. Każda kobieta ma w sobie to "coś", a Kobieta Mohito lśni tej wiosny światłem odbitym od Hollywood, co pozwala jej czuć się naprawdę wyjątkowo!

 

 

Mohito to propozycja dla młodych kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci Mohito tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swych atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu.

 

 

Mohito podkreśla kobiecość i proponuje energetyczny look, zgodny ze światowymi trendami mody. W rzeczach Mohito dobrze wygląda się zarówno w pracy, jak i "after hours". Pod tym linkiem możecie zobaczyć krótki filmik prezentujący najnowszą kolekcję Mohito!

 

 

 

 

 

 

Mohito