Miss Charm od Nife - kolekcja wiosna-lato 2012

22.03.2012 13:39

Eksplozja kolorów, świeżość i dziewczęcy wdzięk - kolekcja Nife na wiosnę i lato 2012 urzeka lekkością i niewymuszoną elegancją. W tym sezonie marka przenosi nas w świat widziany oczami Miss Charm!

 

 

Nowa kolekcja jest inspirowana postacią Miss Charm, której osobowość, temperament i styl wykreowali projektanci Nife, na potrzeby kolekcji. Cała linia to szereg nawiązań do znanych i cenionych ikon stylu z lat 50. i 60., unowocześnionych o najgorętsze trendy nadchodzącego sezonu.

 

 

Kolekcja Miss Charm to przede wszystkim charakterystyczne dla Nife rozkloszowane sukienki, a także baskinki, spodnie cygaretki, letnie koszule, bluzki oraz marynarki w stylu Coco Chanel.

 

 

W całej linii dominującą rolę odgrywają kolory. Zarówno fanki soczystych barw, jak i delikatnych pasteli, z pewnością poczują się usatysfakcjonowane. Szalenie modny w tym sezonie koral, cytryna i lazur przeplatają się z kontrastującą z sobą czernią i bielą.

 

 

Nowa kolekcja Nife to harmonia kolorów i urzekających w swej prostocie krojów. Niewątpliwą zaletą całej linii jest też jej uniwersalny charakter.

 

 

Każda sukienka, letnia bluzka, czy też marynarka została zaprojektowana w taki sposób, by stanowić doskonałą alternatywę, zarówno dla oficjalnego, jak i casualowego outfitu. Marka w ten sposób daje swoim klientkom możliwość zmieniania i modyfikowania swojego look'u w zależności od okazji i nastroju.

 

 

Kolekcja Nife wiosna-lato 2012 to nowoczesne ujęcie stylu retro, dziewczęcego wdzięku oraz najciekawszych trendów zbliżającego się sezonu. Przywitaj wiosnę jako Miss Charm!

 

 

 

 

Nife