Moda plażowa - męska kolekcja Calzedonia na lato 2012

17.07.2012 15:48

Słońce przygrzewa mocno. Lato w pełni! Przed wyprawą do ciepłych krajów warto pamiętać nie tylko o olejkach z wysokim faktorem, ale także o modnej odzieży na plażę, bo lato to doskonała pora, by zadbać o swój styl!

 

 

Plażowa kolekcja męska marki Calzedonia na lato 2012 jest pełna pozytywnej energii! Najmodniejsze kolory sezonu takie, jak koralowa czerwień czy miętowa zieleń nadają jej niezwykle ciepłego charakteru, a także w dyskretny sposób zdradzają, że noszący je mężczyzna doskonale wie, co w modzie piszczy.

 

 

W kolekcji znajdziemy zarówno klasyczne modele bermudów czy kąpielówek, jak i krótkich szortów nawiązujących do sportowego stylu retro. Kolekcja wyraża pasję życia i radość, jaką daje słońce i morskie fale. Mężczyzna noszący na plaży markę Calzedonia jest pełen optymizmu i potrafi wyrazić to ubiorem!

 

 

Dla panów ceniących klasykę przygotowano eleganckie szorty w bieli i granacie, które sprawdzą się zarówno na nadmorskim bulwarze, jak i na piaszczystej plaży. Odważni optymiści lubiący eksperymenty i neonowe barwy w kolorze świeżej trawy, również znajdą coś dla siebie.

 

 

Dla młodych fashionistów marka Calzedonia przygotowała linię szortów i bermudów w kolorowe, przypominających charakterem surferskie wzory, dzięki którym najmłodsi plażowicze mogą strojem wyrazić swoją niespożytą energię i pasję oraz znajomość najnowszych trendów.

 

 

Calzedonia