MOHITO - Morska Elegancja

23.04.2012 14:18

Na dnie morza życie tętni niezwykłymi barwami, a bujna morska przyroda nie daje oderwać od siebie oczu. Na powierzchni oczarowuje piękno wodnych krajobrazów skąpanych w promieniach słońca. Ten pełen wdzięku i dostojności wakacyjny klimat odnajdujemy w letniej kolekcji "Aqua Elegance" MOHITO.

 

 

Woda, jako jeden z żywiołów niesie ze sobą wyjątkową energię, utożsamianą z klasą i elegancją. Zachwycający, podwodny świat stał się inspiracją do powstania letniej kolekcji MOHITO.

 

 

Kolekcja pełna jest morskich niuansów i detali w palecie oceanicznych barw - odcieni błękitu, kobaltu, turkusu i szmaragdu. W połączeniu z klasyczną bielą, czernią i odrobiną złota, wyróżniają się wyjątkowo eleganckim charakterem.

 

 

Linia kolekcji, mimo że oparta na prostych formach, jest bardzo kobieca. Pozwala na zabawę proporcjami i poszukiwanie najbardziej odpowiedniej dla siebie sylwetki. Dominują w niej proste formy, które tworzą podstawę wyrazistych zestawów na różne okazje.

 

 

Dopasowane sukienki, luźne topy, miękko układające się na sylwetce to prawdziwy hit tego lata. Wśród dodatków i biżuterii króluje złoto. Kolekcja "Aqua Elegance" jest dostępna w salonach MOHITO już od połowy kwietnia.

 

 

Marka MOHITO to propozycja dla młodych (25-35 lat), samodzielnych finansowo kobiet, ceniących sobie niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcję z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, atrakcyjnych, wolnych, twórczych i świadomych swych atutów - zwłaszcza wizualnych.

 

 

Kolekcje MOHITO są zawsze zgodne ze światowymi trendami mody, łamią stereotypy typowego ubioru do pracy. Stworzone są, by zdobić, uatrakcyjniać, podkreślać kobiecość i przeciwstawiać się życiowej rutynie.

 

 

 

 

MOHITO