MOHITO w pastelowym stylu Coco

22.03.2011 13:47

Coco to szlachetność stylu, do którego od lat dążą kobiety na całym świecie. MOHITO zafascynowane fenomenem wielkiej kreatorki Coco Chanel prezentuje linię inspirowaną francuskim szykiem - PASTEL COCO. Wyjątkowe połączenie elegancji i wyrafinowania w interpretacji najnowszej kolekcji MOHITO stanie się prawdziwym hitem tej wiosny.

 

 

Paryski klimat - tak można w skrócie określić linię PASTEL COCO. Jak sama nazwa wskazuje, barwy, jakie zagoszczą na salonowych przestrzeniach MOHITO to jasne, delikatne tonacje, od lawendowego, przez jasny róż, do modnego écru i różnych odcieni beżów.

 

 

Mocnym akcentem pozostaje niezawodna czerń. Pastelowe stroje dopełniają czarne detale oraz ponadczasowe desenie, w tym również kobiece groszki.

 

 

Nieodłączną cechą stylu Coco jest klasyczna elegancja i dostojny, niewymuszony szyk. W kolekcji MOHITO nie zabraknie zatem strojów o tradycyjnym kroju - ołówkowych spódnic, zgrabnych żakietów, gustownych garsonek oraz dopasowanych sukienek.

 

 

Wykończeniem modeli z linii Pastel Coco są motywy kwiatowe oraz kokardy będące piękną dekoracją dla klasycznych strojów. Broszki, aplikacje, kokardki przy opaskach - wszystko jest dozwolone!

 

 

Znamiennym motywem chanelowskich stylizacji są z pewnością nieśmiertelne perły. Równie dobrze prezentują się owinięte wokół szyi, jak i nadgarstka. Z pewnością dodadzą paryskiego sznytu klasycznym formom, takim, jak mała czarna.

 

 

 

 

 

 

MOHITO