Morskie inspiracje - Piotr Stokłosa dla Gino Rossi

03.03.2014 10:08

Wiosenno-letnia kolekcja marki Gino Rossi to stylowe połączenie klasyki i marynarskiego trendu. Ponadczasowe modele damskich i męskich butów zostały w wyjątkowy sposób wyeksponowane dzięki fotografiom znakomitego Piotra Stokłosy.

 

 

Lekko wzburzona woda przypominająca płynne srebro stanowi tło dla kolekcji butów Gino Rossi na wiosnę-lato 2014. W kolekcji pojawiają się eleganckie, nowoczesne szpilki w różnych wersjach kolorystycznych.

 

 

Są też skórzane sandały na drewnianym obcasie i męskie półbuty subtelnie nawiązujące do marynarskiego trendu, który jest motywem przewodnim sesji.

 

 

Artystyczne zdjęcia Piotra Stokłosy, mieszkającego w Paryżu polskiego fotografa, doskonale podkreślają elegancję i klasę obuwia. Inspirując się tradycją historii sztuki i czerpiąc z możliwości, jakie daje technologia cyfrowa, tworzy on niezwykłe zdjęcia pełne nasyconych kolorów i awangardowych kompozycji.

 

 

W zdjęciach najnowszej kolekcji Gino Rossi morski trend został delikatnie podkreślony poprzez węzły, wiosła czy żeglarskie linki, które pięknie komponują się z letnimi butami i taflą wody.

 

 

 

 

 

 

Gino Rossi