Mozaika pełna słońca - kolekcja kostiumów kąpielowych Reserved

27.06.2011 14:54

Cudowne letnie chwile, wakacje, radość, morskie kąpiele i długie słoneczne godziny. Tego lata postawmy na niebanalne połączenia, feerie barw i kobiece linie, bo mowa tu przecież o kostiumach kąpielowych, kuszącym atrybucie tego sezonu.

 

 

Reserved tego lata, w stylistyce swojej kolekcji kostiumów kąpielowych stawia na różnorodność. Spotkamy tu skąpe bikini, bardziej zabudowane formy czy stroje jednoczęściowe. To, co kusi, to wysmakowane połączenia kolorów. Pomarańcz z błękitem, motywy kwiatowe zatopione w granacie czy tropical safari.

 

 

Róż miesza się z soczystą pomarańczą, błękit ujawnia się we florystycznych motywach. Bardziej stonowane i zawsze na czasie black & white zaskakuje geometryczną formą kroju. Modne groszki i tym razem zaznaczyły swoja prezencję w letniej modzie, podobnie jak dziewczęca kratka, odznaczona serduszkami.

 

 

W modzie kąpielowej silnie zaznaczonym trendem jest koncepcja duo -  dwie części kostiumu różniące się kolorem lub deseniem. Jaskrawe elementy góry świetnie współgrają z bardziej stonowanym dołem.

 

 

Ponad wszystko modna jest barwna mozaika, feeria letnich barw ujęta w rozmytym wodą zestawie, fantazyjnie współgra z wielkim słonecznym kapeluszem czy naszyjnikiem w kształcie serca.

 

 

Ulubionymi dodatkami tego lata są kolorowe, plastikowe bransoletki, wisiorki, koraliki i ogromne okulary, a wszystko w stronę słońca!

 

 

 

 

Reserved