my-dress: sylwestrowo-karnawałowe błyszczenie!

12.11.2013 08:55

Modna kreacja sylwestrowo-karnawałowa musi błyszczeć! Jak Glittering While marki my-dress.eu, będąca połączeniem klasyki z kuszącą nowoczesnością. Glittering While to czarna, króciutka, sexy sukienka z cekinów o wdzięcznej nazwie Air du Temps...

 

 

Glittering While to niezwykle seksowna cekinowa mała czarna. Dwukolorowe cekiny - czarne i srebrne - dają wrażenie trójwymiarowości lub efektu spływającej wody. Takiej kreacji na pewno nie zapomni nikt spośród gości sylwestrowego party. W Polsce model Glittering While Air du Temps można kupić wyłącznie w sklepie internetowym my-dress.eu, gdzie kosztuje 198 zł. Warto już dziś skompletować karnawałową garderobę!

 

 

my-dress to pasjonaci niepowtarzalności, dobrej jakości i wyróżniania się w tłumie. Projektanci my-dress lubią wiedzieć, że szansa, iż tłum kobiet będzie miał na sobie "ich" sukienkę jest znikoma. Sukienki oferowane w sklepie my-dress są produkowane w Unii Europejskiej, co daje pewność, że przy ich produkcji nie wykorzystano dzieci, a osoby wykonujące pracę dla my-dress otrzymują godziwe wynagrodzenie.

 

 

Produkcja w Unii Europejskiej zapewnia doskonałą jakość, przy zachowaniu reguł "lokalności", transport odbywa się drogą lądową, więc nie powoduje zwiększenia produkcji szkodliwego dwutlenku węgla. Sukienki produkowane są w jak największym stopniu z naturalnych materiałów.

 

 

Bliska współpraca my-dess z lokalnymi kreatorami, którzy są na bieżąco ze światową modą, daje pewność, że w kolejnym sezonie projektanci znów będą zaskakiwać swoje klientki. Sukienki produkowane są w bardzo krótkich seriach - dziś jest, jutro może jej już nie być! my-dress ciągle dostarcza nowości, dlatego nie ma co się długo wahać, kiedy jakaś sukienka się spodoba.

 

 

my-dress rozpoczęło działalność sprzedając brytyjską modę, jednak szybko okazało się, że moda nie zna granic! Dlatego też sklep zmienił nazwę i profil. my-dress - baw się modą, zaskakuj siebie i innych, otocz się nią i nią oddychaj! Złam reguły, przekrocz granice. Świat jest Twój!

 

 

 

 

 

 

my-dress
198 PLN