Neoclassico - najnowsza zimowa kolekcja Intimissimi 2012/2013

30.11.2012 08:57

Neoklasycyzm, to nie tylko inspiracja najnowszej zimowej kolekcji marki Intimissimi, ale także czwarty etap włoskiej podróży, której wcześniejsze odsłony również miały miejsce w scenerii słynnego Canova muzeum.

 

 

Wykwintne, eteryczne tkaniny, modna i wyszukana bielizna... to wszystko składa się na najnowszą, zimową kolekcję włoskiej marki Intimissimi.

 

 

Główną bohaterką sesji jest wspaniała modelka i twarz Intimissimi, Tanya Mityushina, natomiast autorem zdjęć jest słynny fotograf Raphael Mazzucco.

 

 

Mieszanka romantyzmu i zmysłowości to esencja tej wyjątkowej kolekcji, w której znajdziemy zarówno czarną koronkę w połączeniu z perłami, jak i niezwykle kobiece koszulki nocne.

 

 

Paleta kolorystyczna to przede wszystkim seksowna czerń, ale zgodnie z trendami na sezon jesień-zima 2012/2013 nie mogło też zabraknąć intensywnego kobaltu czy matowej zieleni.

 

 

Dzięki tym modnym odcieniom kolekcja Intimissimi, i tak już pełna niezwykle kobiecej elegancji i nieodpartego uroku, nabiera wyrazistości i elementów glamour.

 

 

 

 

 

Intimissimi