New Models Army, czyli minimalizm w najlepszym wydaniu

27.08.2013 13:33

Wyraźne linie, zdefiniowane kształty i klasyczne kroje. Luksusowe materiały, proste fasony oraz mocne, krzykliwe kolory. New Model Army, bo o nim mowa, to jedna z pięciu linii najnowszej, jesiennej kolekcji marki New Look.

 

 

Każda kobieta odnajdzie w niej coś, co będzie pasować do jej figury, a przy tym trafi w jej gusta. A wszystko po to, by uzyskać styl pełen komfortu.

 

 

Miłośniczki minimalizmu z pewnością pokochają linię New Models Army. Delikatne przezroczyste rękawy z lekkim połyskiem dodają kobiecości, a wykończenia ze sztucznej skóry na płaszczach i kurtkach - drapieżności.

 

 

Mocnym akcentem są zwierzęce printy i krata, które uzupełniają linię o nutkę sportowej elegancji, przez co zyskuje ona codzienny i odważny styl.

 

 

Monochromatyczne kolory uderzają swoją intensywnością i służą jako neutralna baza, która podkreśla głębokie odcienie kamieni szlachetnych. Dominuje ognista czerwień, kobaltowy niebieski i metaliczne elementy.

 

 

Biżuteria stała się jeszcze bardziej wyraźna - jest większa, bogatsza i do tego pełna przepychu. Naszyjniki są krótsze i zdobione dekadenckimi kamieniami oraz klejnotami, a bransoletki zyskały nowy wygląd poprzez kolce i plastikowe wykończenia.

 

 

 

 

 

 

New Look