New Yorker Censored - Lingierie i Swimwear

09.07.2008 14:34

Censored, jedna z marek New Yorkera, przygotowała na lato 2008 dwie wspaniałe kolekcje - Lingerie i Swimwear. Przeznaczone są dla dziewczyn i kobiet, które nie boją się być widoczne, kochają kolory i chcą cieszyć się nimi przez całe lato. Każda z nas, która chce poczuć na sobie słońce i gorący wiatr Afryki, może je odnaleźć w bieliźnie i strojach kąpielowych Censored.

Censored, jedna z marek New Yorkera, przygotowała na lato 2008 dwie wspaniałe kolekcje - Lingerie (bielizna) oraz Swimwear (stroje kąpielowe). Przeznaczone są dla dziewczyn i kobiet, które nie boją się być widoczne, kochają kolory i chcą cieszyć się nimi przez całe lato. Obie sesje fotograficzne zrealizowane przez New Yorkera odbyły się daleko na południu Afryki, w Kapsztadzie. Każda z nas, która chce poczuć na sobie słońce i gorący wiatr Afryki, może je odnaleźć w bieliźnie i strojach kąpielowych Censored.

Censored-Swimwear - impreza przy basenie

Nieistotne, czy znajdziesz się na basenowym party, czy na plaży pod palmą - tego sezonu strój jest kolorowy i krzykliwy! Dzięki seksownym strojom i skąpym, wiązanym spodenkom, nowa kolekcja prezentuje odpowiedni styl na wielkie wyjście plażowej divy. Absolutnym hitem są tygrysie i lamparcie wzory - z ich pomocą każda dyskotekowa dziewczyna zyska świetną figurę. Wzory etniczne, nadruki i naszywki zadbają o różnorodność i sprawią, że przyciągniesz spojrzenia w czasie kąpieli i odjazdowych wodnych zabaw.

Kwiaty, listki i palmy w formie nadruków wprowadzą nutkę romantyzmu. Połyskujące i zabawne dodatki - małe muszelki i koniki wodne - pozwolą twojemu plażowemu ubiorowi nabrać prawdziwego blasku. O zrelaksowany, luźny styl plażowych chłopców na desce, czy przy basenie, zadbają odjazdowe spodenki różnej długości. Ta sesja zdjęciowa odbyła się w ogrodach domu Nelsona Mandeli w Południowej Afryce.

Censored Lingierie - lekcja w-f

Ta seksowna bielizna zasługuje na złoty medal! Dziewczyny ubrane w kuszącą bieliznę marki Censored kuszą nie tylko w przebieralni hali sportowej. Nieistotne, czy faworytem byłyby sportowe majteczki, czy gorące stringi, zwróciłyby z pewnością uwagę Jahn'a, uznawanego za ojca gimnastyki. Na podeście zwycięzcy tego lata bez wątpienia staną - przewiewne koronki i romantyczne falbany, podobnie jak delikatny szyfon i wygodna bawełna.

Kolorystycznie zwycięży tego lata jaskrawość typu żywy róż, kanarkowy żółty i spokojny błękit. Jednak również i pastele i śnieżna biel zawalczą o miejsce wśród zwycięzców i otrzymają medal za najbardziej odjazdowy wizerunek. Sesja zdjęciowa w klimacie lekcji wychowania fizycznego odbyła się w starej hali sportowej w szkole St. Cyprians w Kapsztadzie w Południowej Afryce.

New Yorker