November look - propozycja od Prima Moda na listopad

20.11.2013 09:04

Suwak to nie tylko praktyczne rozwiązanie techniczne, ale i świetny ozdobny element. Listopadową aurę - deszcz i szare pochmurne dni - z pewnością rozpogodzą modne stylowe dodatki od marki Prima Moda. November look to kultowe oficerki oraz praktyczny i jednocześnie elegancki shopper.

 

 

W listopadzie warto postawić na cieplejsze obuwie - pogoda bywa zmienna, temperatura stopniowo się obniża, często pojawia się pierwszy śnieg. Nie znaczy to jednak, że przez chłodniejsze dni musimy zrezygnować z dobrego stylu i elegancji.

 

Marka Prima Moda proponuje więc czarne, skórzane oficerki ze złotym suwakiem, który przechodzi wzdłuż zewnętrznej strony cholewki. Ten model butów sprawdzi się zarówno do codziennych stylizacji z rurkami bądź legginsami i prostym T-shirtem, jak również na bardziej eleganckie spotkania, do klasycznej małej czarnej czy ołówkowej spódnicy zestawionej z koszulą.

 

November look to także piękny shopper bag. Karmelowy kolor torebki idealnie komponuje się z wstawkami z lakierowanej czarnej skóry, a suwaki umiejscowione po dwóch stronach dodają rockowego pazura. Torba z krótkimi uszami pomieści wszelkie niezbędne dla każdej kobiety gadżety i nada ton niejednej listopadowej stylizacji.

 

 

 

 

Prima Moda