Nowa kolekcja Nife na sezon jesień-zima 2013/2014

04.09.2013 12:40

Wzory, kontrasty i chłodne tonacje - w nadchodzącym sezonie marka Nife konsekwentnie promuje ponadczasową klasykę inspirowaną szeroko pojętym stylem retro. Najnowsza kolekcja Nife na sezon jesień-zima 2013/2014 jest kontynuacją strategii tworzenia polskiej, wyrazistej alternatywy dla wielkich, zagranicznych sieciowych marek.

 

 

Rodzimi projektanci, produkcja (niezmiennie odbywa się w Polsce) i wzornictwo doskonale łączą się z najnowszymi, światowymi trendami. Dodatkowo, w nachodzącym sezonie marka Nife po raz pierwszy wprowadzi kolekcję znacznie bogatszą i obszerniejszą (niż w poprzednich latach), w sześciu comiesięcznie pojawiających się lookbookach. Nowa kolekcja to przede wszystkim sukienki, z których marka niewątpliwie słynie, satynowe, wzorzyste oraz monochromatyczne koszule, spódnice np. ze skórzanymi wstawkami oraz spodnie-cygaretki.

 

 

Absolutną nowością są za to dzianinowe legginsy oraz bluzy ze skórzanymi fragmentami. Elementem, który wyróżnia kolekcję jest niespotykana do tej pory mnogość wzorów: od klasycznych pasów, poprzez geometryczne desenie, kończąc na stworzonych specjalnie dla marki motywach "z sójkami". Dominuje chłodna, surowa paleta winnych czerwieni, lazuru, bieli i czerni oraz beże i ciepłe odcienie camelu.

 

 

Twarzą kampanii Nife jest Wiktoria Janczar z agencji madebyMILK. Zdjęcia do sesji zrealizował fotograf Kamil Majdański, który współpracuje z marką od kilku sezonów. Agencją odpowiedzialną za produkcję sesji jest Art Of Publicity. Kolekcja pojawi się w połowie września w e-sklepie marki.

 

 

 

 

 

 

Nife