Nowa linia Sebastiana Kubiaka - soon. d'HOMME

17.01.2012 15:01

Wrocławski projektant, Sebastian Kubiak, znany głównie z wyszukanych kreacji damskich, po wielu namowach zgodził się na zaprezentowanie szerszej publiczności swojej autorskiej kolekcji męskiej - Sebastian Kubiak soon. d’HOMME.

 

 

- Przełom roku 2011 i 2012 zainspirował mnie do poddania się naciskom męskiej części moich Klientów i zaprezentowania im pełnej koncepcji męskiego ubioru w moim wykonaniu. - mówi projektant.

 

 

Inauguracją męskiej linii będą spodnie, koszule i swetry, nawiązujące do nowoczesnej klasyki męskiego stroju, jednak z dużą, choć wyważoną, swobodą i właściwym projektantowi naciskiem na detal, kolor i wzór materiałów. Należy również wspomnieć o wysokiej jakości użytych materiałów, które są już nieodłączną cechą każdej kolekcji projektanta.

 

 

W projekcie soon. d'homme | Sebastian Kubiak udział wzięli:

foto: Ewa Wanat-Gałka / Garderoba Vintage
stylizacja: Patrycja Strzelbicka / Garderoba Vintage
oprawa graficzna: Tomasz Siara / Kreofina
kolekcja / make-up: Sebastian Kubiak
model: Marcin

 

 

Sebastian Kubiak od samego początku wiedział, czym chce się zajmować w dorosłym życiu. Potrzeba tworzenia pięknych rzeczy, w połączeniu ze spełnianiem modowych oczekiwań kobiet, sprawiła, że wybrał zawód projektanta.

 

 

Ukończył Autorską Szkołę Samorozwoju „ASSA”, Studium Projektowania Plastycznego „ABRYS”, Szkołę Wizażu i Stylizacji, które nauczyły go warsztatu, łączenia sztuki z ubiorem i kreowania wizerunku, jako całości. Sebastian nie ogranicza się do projektowania i szycia stroju. Buduje atmosferę dobraną perfekcyjnie do postaci, która będzie nosiła jego kreacje.

 

 

 

 

Sebastian Kubiak