Nowa, luksusowa kolekcja Axami - Cour d'Amour

13.06.2011 13:24

Marilyn Monroe powiadała, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty... Dziś to zdanie nabiera głębszego znaczenia, za sprawą niezwykle zmysłowej i luksusowej kolekcji bielizny Axami - Cour d'Amour.

 

Axami Countess

 

Nowa linia to zaproszenie do świata luksusu i zmysłowych doznań, który mieni się bogactwem dodatków, szlachetnych materiałów oraz drogocennych kamieni... Kolekcja Cour d'Amour to istne arcydzieło sztuki bieliźniarstwa, nad którym projektanci i technolodzy Axami pracowali wiele miesięcy.

 

Axami Courtesan

 

Projekty pochodzące z nowej linii to wyraz uwielbienia i zachwytu dla kobiecości, która według marki zasługuje tylko na najlepszą oprawę. Każdy model to efekt pracy wielu specjalistów. Designerzy Axami wykorzystując nowoczesne rozwiązania i najlepsze materiały stworzyli niezwykle kobiecą i ekskluzywną kolekcję.

 

Axami Princesse

 

Cour d'Amour to również różnorodność wzorów, która pozwala zmieniać swoje oblicze, w zależności od okazji inastroju. W jednej chwili możemy być kokieteryjną i drapieżną uwodzicielką, a w drugiej wytworną i delikatną damą.

 

Axami Grevinne

 

Wśród wielu propozycji znajdziemy klasyczną czerń w połączeniu z kryształkami Swarovski'ego, motywy zwierzęce ujarzmione satynową czerwienią oraz prawdziwe perły wzornictwa Axami, jak chociażby model Reina, który zdobi zielony motyw "pawie oko".

 

Axami Reina

 

Projektanci marki zadbali również by w kolekcji znalazły się pudrowe róże, beże, fiolety oraz klasyczna biel. Dodatkowo w modelach Marquise została zastosowana technologia Trevira Bioactive. Wykorzystanie jonów srebra osadzonych we włóknach polimerowych tkanin pozwoliło uzyskać efekt antybakteryjnej ochrony, która w aktywny sposób zabezpiecza organizm przed namnażaniem bakterii, jednocześnie zapewniając przyjemny zapach i uczucie świeżości w ciągu całego dnia. Materiał wykorzystywany przy produkcji bielizny jest przy tym całkowicie bezpieczny i nie wywołuje alergii.

 

Axami Marquise

 

Nowa kolekcja to ukłon w kierunku wszystkich kobiet, dla których bielizna jest czymś więcej niż tylko jednym z wielu elementów garderoby. Dzięki doborowi najlepszych materiałów, oryginalnemu designowi oraz precyzyjnym wykończeniom, Cour d'Amour to obietnica najszlachetniejszej oprawy dla ciała. Kolekcja dostępna będzie od lipca na stronie internetowej Axami.

 

Axami Dame

 

 

 

Axami