Nowa, piękna twarz Calzedonii - Alejandra Alonso

13.03.2012 11:55

Alejandra Alonso została nową twarz marki Calzedonia i jej modelką na sezon wiosna-lato 2012. Zdjęcia wykonane nad jeziorem Como przez Davida Bartona są tajemnicze, intymne, zmysłowe i romantyczne.

 

 

Zdjęcia
Niesamowite zdjęcia do sesji zostały wykonane nad jeziorem Como przez fotografa Davida Bartona. Oddają atmosferę piękna, delikatnej elegancji i śródziemnomorskiej pasji.

 

 

Kolory kolekcji oscylują między wiosennymi tonami pasteli przez wyszukane odcienie migdała, kości słoniowej, miodowej żółci aż do delikatnych brązów. Refleksy słońca i morskiego błękitu stanowią chromatyczną grę pomiędzy krojem, a barwą. Zdjęcia są pełne tajemnicy i intymnych momentów - niezwykle zmysłowe i romantyczne.

 

 

Alejandra Alonso
Hiszpanka z Valencii, urodzona w 1992 roku, Alejandra jest modelką od 17 roku życia. Przez większość czasu mieszka w Nowym Yorku, nie ukrywa jednak swojej tęsknoty za domem w Hiszpanii i jej wielką miłością - Włochami, gdzie jak sama przyznaje, czuje się, jak w domu.

 

 

Jej absolutnym "must have" jeśli chodzi o garderobę, są legginsy, które nosi przede wszystkim ze względu na wygodę, uwzględniając jednak najnowsze modowe trendy. Uwielbia nosić je z niebotycznymi szpilkami!

 

 

To jest właśnie to, co najbardziej podoba jej się w najnowszej kolekcji marki Calzedonia - można znaleźć w niej niezwykle trendowe elementy, wszystkie niesamowicie wygodne w noszeniu.

 

 

Wygląda jakby nigdy nie zamierzała zdejmować swoich joggers-ów, najbardziej miękkich i najbardziej "sportowych" legginsów, wykonanych z miękkiej i niezwykle wygodnej bawełny.

 

 

Ciekawostki
Alejandra zdradziła, co zawsze można znaleźć w jej torebce! Trzy rzeczy, bez których nigdzie się nie rusza to telefon, kosmetyki do makijażu i przekąska! Jej ulubionym filmem jest Pulp Fiction, kocha także powieści o miłości.

 

 

 

 

Calzedonia