Nowoczesny urok męskiej klasyki Henri Lloyd

06.12.2011 19:28

Kolekcja jesienno-zimowa 2011/2012 Henri Lloyd to propozycja dla mężczyzn pragnących połączenia nowoczesności z tradycyjnym wyglądem. Projektanci marki standardowo już czerpią inspiracje z żeglarskiego dorobku brytyjskiej marki, dbając jednocześnie o to, aby była ona jak najbardziej nowoczesna i funkcjonalna.

 

Henri Lloyd Blue Eco Jkt

 

Kurtka Blue Eco Jkt
Z myślą o mężczyźnie, który w każdej sytuacji pragnie wyglądać modnie, niezależnie od tego, czy aktualnie, przebywa w mieście czy poza nim, Henri Lloyd stworzył wysoce funkcjonalną kurtkę techniczną z tkaniny TPEco, opracowanej wyłącznie dla Henri Lloyd, przyjaznej środowisku, a przy tym bardzo lekkiej, trwałej w 100 procentach, wodo i wiatroodpornej, wysoce oddychającej. Słowem - maksymalnie komfortowej. Kurtka funkcjonuje w zestawie z parą niebieskich dopasowanych spodni, koszulą, krawatem i cardiganem z najlepszej wełny. To strój idealny do miejskiego życia.

 

Henri Lloyd Sonar Pea Coat

 

Sonar Pea Coat
Znakomicie wykończony krótki płaszcz ze skórzanymi dodatkami, uszyty z materiału Melton, czyli grubej tkaniny płaszczowej, pierwotnie zapewniającej żeglarzom ciepło i ochronę na oceanach. Teraz, w  połączeniu z małą ilością nylonu, ma zapewniać odporność i praktyczność. W tej stylizacji płaszcz został zestawiony z bluzą z kapturem, inspirowaną kurtką smock z lat 70. Dzięki temu osiągnięto mieszankę stylu miejskiego z marynistycznym. Wizerunek uzupełnia jasna koszula w kratkę oraz nowe dopasowane spodnie z rozciągliwej bawełny.

 

Henri Lloyd Pilot Down Jkt


Kurtka Pilot Down Jkt
Jasnoniebieską kurtkę wykonaną z bardzo lekkiej tkaniny chroniącej przed zimnem, w 100 procentach wiatroodpornej, zestawiono z koszulką w pasy oraz bluzą inspirowaną żeglarskimi kurtkami smock. Stylizacja oddaje ducha morskiej przygody. Modnego wyglądu dodają tu spodnie zwężane ku dołowi.

 

Henri Lloyd Jerome V Neck Knit

 

Jerome V Neck Knit
Sweter wykonany z owczej wełny i nylonu, krojony w „serek”, z kontrastującymi pasami wokół szyi, rękawów i pasa, idealnie wpisuje się w poetykę stylu college. Fantazyjnie wyeksponowana koszula, niezobowiązujące w charakterze spodnie oraz wełniane dodatki dopełniają wizerunku mężczyzny-studenta.

 

 

 

 

Henri Lloyd