October Look - propozycja od Prima Moda na październik

23.10.2013 08:58

Drapieżne zwierzęce wzory, imitacja drewna oraz mocna czerń - z pozoru kontrastujące elementy razem tworzą styl w klimacie miejskiego safari. Ten wyjątkowy set to najnowsza propozycja stylizacyjna włoskiej marki Prima Moda. October Look stawia na niezwykle modne w tym sezonie łączenie różnych printów, faktur i materiałów.

 

 

Stylizacja marki Prima Moda na październik to mix wzorów i kolorów utrzymanych w klimacie miejskiego safari. Niezwykle spójne i trafne połączenia wzorów zwierzęcych - zebry i leoparda - oraz kamuflażowych wstawek, sprawia, że elegancka torebka staje się charakternym dodatkiem.

 

 

Jej klasyczny, kuferkowy kształt ciekawie urozmaicają zdobione ćwiekami w kolorze srebra rączki. Torbę zdecydowanie wyróżnia zestawienie kontrastowych materiałów imitujących zwierzęcą sierść oraz klasycznej skóry - nie da się jej nie zauważyć!

 

 

W propozycji October Look stylizację dopełniają czarne botki na koturnach, które swój niepowtarzalny wygląd zawdzięczają podeszwie imitującej... drewno. Prosty i nowoczesny kształt, a jednocześnie oryginalny wygląd koturn sprawiają, że buty te idealnie komponują się w zestawie z ozdobnym kuferkiem i z pewnością przypadną do gustu każdej miłośniczce niesztampowych rozwiązań.

 

 

 

 

 

 

Prima Moda