Pagan Cowgirl - miejska kowbojka w stylu New Look

20.03.2013 13:57

Inspirowana atmosferą Dzikiego Zachodu nowa kolekcja marki New Look Pagan Cowgirl eksploruje najbardziej dziewczęce aspekty kowbojskiego stylu. Podstawę większości stylizacji stanowi oczywiście jeans, zaś przydymione kwieciste nadruki i zamszowe tekstury wprowadzają do kolekcji autentyczną, rustykalną atmosferę.

 

 

W nowej, wiosennej kolekcji New Look dominują subtelne, delikatne i ciepłe kolory. Przydymiony róż, lekko szarawa pistacjowa zieleń oraz połyskujący brąz wpisują się w paletę bogatych i głębokich barw, przywodzących na myśl wakacje na położonej daleko od miasta farmie.

 

 

Delikatne, pastelowe kratki doskonale komponują się z wyrafinowanymi haftami zdobiącymi materiały, takie jak batyst czy gnieciony denim. Koronki - obecne na warstwowych spódnicach, dżinsowych szortach i długich do kolan koszulach - dodają stylizacjom kobiecego, uwodzicielskiego uroku.

 

 

Lekko prześwitujące spódnice z delikatnych tkanin tworzą niezapomniane stylizacje w połączeniu z wiązanymi w talii dżinsowymi lub batystowymi koszulami oraz znoszonymi butami za kostkę.

 

 

Z kolei drobne wzory kwiatowe zdobiące długie spódnice i króciutkie topy pozwalają uzyskać look, który łączy w sobie dzikość prerii i współczesny szyk.

 

 

 

 

New Look