Piękno skandynawskiego lata w kolekcji Helly Hansen

27.05.2013 21:40

Kolekcja Helly Hansen zainspirowana jest miłością do natury, skandynawskim wzornictwem i idealnym letnim dniem. Podczas gdy inne marki odzieżowe wybierają na swoje modowe wybiegi Paryż, Mediolan i Nowy Jork - Helly Hansen ma wybiegi w oceanach, masywach górskich i pośród skandynawskich fiordów.

 

 

Skandynawskie lato - długo wyczekiwane i trwające tzlko chwilę - wibruje życiem w unikalnym klimacie i otoczeniu. Kolekcja Helly Hansen na lato 2013 odzwierciedla piękno Norwegii i to, co najlepsze w skandynawskim designie.

 

 

Nie uznaje kompromisów - dlatego letnia kolekcja HH prezentuje styl i jakość, dzięki którym możemy się połaczyć z kolorami, wzorami i radością idealnego skandynawskiego letniego dnia!

 

 

Helly Hansen to marka stworzona w 1877 roku w miejscowođci Moss w Norwegii, od tego czasu dba o profesjonalistów na morzach i w górach całego świata.

 

 

Kolekcja HH, stworzona z połączenia skandynawskiego designu i doświadczeń płynących z życia w najtrudniejszych warunkach na ziemi, pozwala zapewnić profesjonalistom wykonywanie ich pracy w terenie.

 

 

To Helly Hansen wynalazła 130 lat temu pierwszy materiał wodoodporny, w 1960 roku stworzyła również pierwszą tkaninę tzw. polar, a w 1970 r. wprowadziła pierwszą bieliznę termoaktywną wyprodukowaną przy użyciu Lifa Stay Dry Technology.

 

 

Dziś Helly Hansen jest marką wybraną na oficjalnego partnera ponad 35 ośrodków narciarskich i grup przewodników i ratowników górskich.

 

 

Odzież marki Helly Hansen - bielizna termoaktywna, odzież sportowa, odzież wierzchnia, obuwie zimowe, outdoorowe i do sportów wodnych sprzedawane są w ponad 40 krajach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Helly Hansen