Pionierski duch w swetrach camel active

24.01.2012 13:10

Inspirację kolekcji dzianin camel active Living History na bieżący sezon stanowią osadnicy z początku XX wieku. Dominują tu motywy alpejskie oraz elementy klasycznego stylu podróżniczego. Funkcjonalność i wygoda łączą się w ekskluzywnym wzornictwie pulowerów i kardiganów.

 

 

Zarówno kardigany w klasyczne wzory norweskie, jak i inne modele kolekcji są wykonane z grubej, lecz niezwykle lekkiej przędzy.

 

 

Wzory inspirowane alpejskimi krajobrazami, sprawiają, że w kolekcji widoczna jest  mieszanina stylów wielkomiejskiego i wiejskiego.

 

 

Oprócz zimowego i romantycznego charakteru, kontrastowa, stonowana przędza nadaje kolekcji ponadczasowy wygląd. W tym sezonie marka camel active wybrała chłodne kolory, inspirowane stylem alpejskim.

 

 

W tonacji kolorystycznej dominują ziemiste odcienie, granat, ciemna zieleń oraz szary, ale bez wrażenia monotonii. Rosyjska czerwień i intensywny żółty dodają całości kontrastujących akcentów.

 

 

Fasony i kroje kolekcji dzianin są wyjątkowo męskie i podkreślają sylwetkę, łącząc nowoczesny styl z elementami odzieży wyjściowej. Tematem przewodnim kolekcji jest swobodny i funkcjonalny ubiór.

 

 

 

 

 

 

camel active, Le Mac