Pretty Black Lady

07.02.2011 21:06

Kiedyś, kolor kojarzony z Famme Fatale. Za sprawą Coco Chanel stał się synonimem niewymuszonego szyku i elegancji. Czarny, to o nim mowa, współcześnie łączy drapieżność kobiety wamp z subtelnym minimalizmem projektantki wszechczasów, tworząc nowoczesny wizerunek pewnej siebie bizneswoman.

 

 

Czarny to kolor klasyk. Projektanci Pretty One, tworząc nową kolekcję dla kobiet sukcesu, nie mogli go pominąć. Wśród propozycji na sezon zimowy 2010/11 obecne są dzianinowe sukienki, garnitury damskie oraz komplety.

 

 

Elegancji i kobiecości, stroje Pretty One, dodają detale. Delikatne marszczenia na kieszonkach, widoczne guziki w różnych odcieniach, paski, a także połyskujące wykończenia mankietów.

 

 

Black Lady nie może jednak zapomnieć, że czarny idealnie nosi się w połączeniu z innymi kolorami. Na przykład, z królującym w tym sezonie, czerwonym. Wystarczy odrobina bardzo seksownej szminki w tym kolorze oraz klasyka serwowana przez Louboiutna - czarne szpilki z czerwoną podeszwą.

 

 

Na takie właśnie połączenia można sobie pozwolić przy wyborze szykownych kostiumów od Pretty One. Podkreślają one bowiem walory kobiety, wydobywają jej seksapil, lecz nie narzucają stylu. Black Lady może wykreować go sama!


 

 

Pretty One