Przedstawiamy Levi's Revel - nową denimową rewolucję!

09.08.2013 12:43

Nowe dżinsy Levi's Revel kształtują twoje ciało wykorzystując unikalną technologię Liquid Shaping. Jesienią 1934 roku, marka Levi's podjęła ryzyko i wprowadziła na rynek pierwsze damskie dżinsy - Lady Levi's, dzięki czemu na zawsze zmieniła spojrzenie na kobiecą modę...

 

 

Dziś, ta sama marka wyznacza nowe standardy w dziedzinie dopasowania spodni do kobiecej sylwetki. Swoją misję rozpoczęła w 2010 roku prezentując rewolucyjne kroje Curve ID, teraz kontynuując temat kolejny raz pomaga kobietom idealnie dopasować spodnie przedstawiając linię Levi's Revel. Napędzana wyzwaniem by stworzyć dżinsy idealne, linia Levi's Revel wykorzystuje nową, opatentowaną technologię kształtującą sylwetkę, która w połączeniu z najwyższej jakości denimem, innowacyjnym designem i doskonałym krojem pomaga kobietom na całym świecie wyglądać i czuć się idealnie każdego dnia.

 

 

Zespół projektantów marki Levi's zainspirował się pragnieniem kobiet, by w dżinsach czuć się komfortowo i jednocześnie podkreślać atuty sylwetki oraz maskować niedoskonałości. Po latach badań prowadzonych na całym świecie: od San Francisco po Sao Paulo, Sztokholm i Szanghaj, zespół Levi's z dumną prezentuje dżinsy Levi's Revel.

 

 

- Wprowadzając na rynek linię Levi's Curve ID, zdaliśmy sobie sprawę, że każda kobieta ma prawo do idealnie odpasowanej pary dżinsów - powiedziała Jill Guenza, wiceprezes marki Levi's do spraw kobiecego designu. - Levi's Revel stawia jeden krok dalej, nie tylko doskonale dopasowując się do kobiecej sylwetki, ale dodatkowo kształtując ją w sposób idealny. Kobiety z całego świata, które brały udział w naszych testach były dla nas największą inspiracją. Obserwując je przechadzające się po korytarzach przymierzalni i przeglądające się w lustrze z zachwytem w oczach, czuliśmy, że chcemy, by z takim samym uśmiechem przeglądały się w nim każdego dnia, dzięki idealnej parze dżinsów Levi's.

 

 

Dżinsy Levi's Revel wykorzystują ekskluzywną technologię Liquid Shaping, która została zastosowana w produkcji denimu dzięki innowacyjnej technice przypominającej screen-printing. Technologia Liquid Shaping odpowiada za odpowiednią rozciągliwość denimu w najbardziej strategicznych obszarach, dzięki czemu materiał doskonale oplata sylwetkę i unosi pośladki oraz kształtuje uda, nadając sylwetce piękne kształty, jednocześnie sprawiając, że spodnie są wygodne niczym Twoja druga skóra. 

 

 

Denim wykorzystywany do produkcji linii Levi's Revel został odpowiednio wyselekcjonowany, dzięki czemu są one nie tylko niezwykle wygodne, ale również świetnie wyglądają. Strecz rozciąga się w 4 kierunkach, dzięki czemu doskonale uwydatnia zalety sylwetki, poruszając się wraz z kobiecym ciałem. Wykorzystując przełomowy system dopasowania dżinsów Levi's Curve ID, Levi's Revel oferuje szeroką gamę krojów idealnych dla każdej kobiecej sylwetki. Dostępne w wersjach Slight, Demi oraz Bold Curve, Levi's Revel dają kobietom poczucie jakby były szyte na miarę, eliminując tym samym większość frustracji, które powoduje przymierzanie dżinsów.

 

 

Odpowiednie przeszycia, wykończenia oraz umiejscowienie kieszeni - wszystko to zostało zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić poczucie doskonałości. Szeroka gama kolorów i krojów zarówno w wersji ze zwężanymi, jak i prostymi nogawkami, sprawiają, że każda kobieta z pewnością znajdzie swój model Levi's Revel. Kolekcja Levi's Revel będzie dostępna w wybranych sklepach Levi's na całym świecie na początku października.

 

 

 

 

Levi's