Przywitaj Nowy Rok z jesienno-zimową kolekcją Esprit

12.12.2013 12:10

Czas, aby pożegnać mijający rok i w wielkim stylu wznieść toast za nowy 2014! Jesienno-zimowa kolekcja marki Esprit, która zawiera w sobie najświeższe światowe trendy, to doskonała propozycja na sylwestrowy wieczór - bez względu na to, gdzie i jak masz zamiar go spędzić.

 

Na imprezę w modnym klubie marka Esprit proponuje dwa najseksowniejsze trendy sezonu: rebel chic i film-noir femininity, czyli kobiecość utrzymaną w stylu kina noir. Para podkreślających sylwetkę czarnych spodni, koronkowy stanik i skórzane botki stworzą roll'n'rollowy zestaw idealny, aby przetańczyć w nim całą noc.

 

 

 

Planujesz wyślizgnąć się z imprezy, aby świętować nadejście Nowego Roku na zewnątrz przy blasku wystrzeliwanych fajerwerków? Na cekinową sukienkę nałóż dopasowaną skórzaną kurtkę - ciepło i glamour'owy look gwarantowane!

 

 

Jeśli ostatnią noc roku zamierzasz spędzić na cocktail party, zamiast tradycyjnej "małej czarnej" świetnym pomysłem będzie mix wieczorowego stylu i swobodnej elegancji, czyli kombinezon ze smokingową górą, który już stał się hitem wśród hollywoodzkich gwiazd.

 

 

Dla tych, którzy witają Nowy Rok w domu, w gronie rodziny i przyjaciół, Esprit proponuje kontrastowe połączenie szerokich materiałowych spodni w oryginalny print z czarną, elegancką bluzą ozdobioną srebrnym zamkiem. Taki zestaw jest nie tylko modny, ale również bardzo wygodny!

 

Bez względu na to, jaki sposób celebrowania wybierzesz, marka Esprit życzy Ci Szczęśliwego Nowego Roku!

 

 

 

 

 

Esprit