Rajskie ptaki i kwiat lotosu - projektancka kolekcja toreb Bright Boho

29.01.2013 09:09

Nie musisz fascynować się kulturą Dalekiego Wschodu aby zakochać się w niepowtarzalnej kolekcji kolorowych, ręcznie zdobionych toreb marki Bright Boho. Etniczne hafty, zaczerpnięte z tradycji mniejszości Miao, zachwycają różnorodnością wzorów i symboli.

 

 

Torby Bright Boho należą do projektanckiej kolekcji, będącej mieszanką dalekowschodniego folkloru i nowoczesnych trendów. Oryginalne wzornictwo i doskonałe rzemiosło decydują o wyjątkowości i unikalnym charakterze toreb.

 

 

 

Tętniąca życiem i pełna barwnych wzorów kolekcja haftowanych toreb Bright Boho promuje życie w harmonii z otaczającą nas przyrodą. Charakterystyczne wzory z dominującymi motywami kwiatów i zwierząt mają zapewnić szczęście.

 

Bright Boho - torba Booming Year - 350 PLN

Bright Boho - torba Blue Sky / Midnight Lilacs - 250 PLN

 

Kwiat lotosu - symbol dobrobytu i rajskie ptaki wznoszące się ku niebu przynoszą nam dobre myśli, a motyw smoka daje siłę i moc do działania. Dodatkowo torbom uroku dodają zabawne pomponiki, frędzle i dzwoneczki, które mają za zadanie odstraszać złą energię.

Bright Boho - torba Flower - 260 PLN

Bright Boho - torba I'm lost - 270 PLN

 

Miękkie, kolorowe torby Bright Boho są zarówno modne, jak i praktyczne. Niezwykle pojemne, wykonane z dbałością o każdy detal pomieszczą wszystko, czego potrzebuje nowoczesna kobieta. Idealnie sprawdzą się jako modny dodatek do miejskich, casualowych stylizacji.

 

Bright Boho - torba Pass By 250 PLN

Bright Boho - torebka Amarant Flower of Paradise 220 PLN

 

Torby Bright Boho doskonale wpisują się w aktualne trendy modowe: Boho Chic, Folk oraz Etno. Kolekcję pokochały już takie gwiazdy jak Katarzyna Pakosińska, Marysia Seweryn czy Katarzyna Maciąg.

Bright Boho - torebka Mirror Me 220 PLN

Bright Boho - torebka Pretty Me - 200 PLN

 

Torebki Bright Boho dostępne są na stronie internetowej, możliwy jest ich odbiór osobisty w magazynie przy ul. Białoborskiej 16 w Warszawie.

tekst: Dominika Skowronek

 

Bright Boho - torebka Poppy 230 PLN

Bright Boho - torebka Sweetie 250 PLN

 

 

 

 

Bright Boho
od 200 PLN