RESERVED wierne pięknym historiom...

12.03.2012 11:18

22 lutego rozpoczęła się nowa odsłona wiosenno-letniej kampanii BEAUTIFUL STORY RESERVED. Konsekwentnie przybliża ona piękne historie młodych ludzi, którzy odnieśli światowy sukces w świecie mody. Twarzą kampanii została Anne Vyalitsyna, rosyjska top modelka.

 

 

RESERVED w najnowszej, wiosenno-letniej kampanii BEAUTIFUL STORY prezentuje kolejną piękną historię rosyjskiej top modelki Anny Vyalitsyny.

 

 

Do tej pory twarzami marki byli Sasha Pivovarowa, Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru, Magdalena Frąckowiak oraz Tobias Sorensen.

 

 

Wiosenna kampania RESERVED, potwierdza sprawczą siłę marzeń. Jest opowieścią o Rosjance z małego miasta, która w niespełna pół roku dołączyła do czołówki światowego modellingu.

 

 

Chloé, DKNY, Calvin Klein, Fendi, Givenchy, Gucci, Marc Jacobs, Prada, Versace to tylko niektóre marki, dla których Anne regularnie pracuje.

 

 

Od początku swojej kariery pojawiała się na okładkach Vogue, ELLE czy Harper's Bazaar. Mimo swoich wysokich notowań w rankingu Models.com i niewątpliwego statusu gwiazdy, pozostaje nadal otwartą i szczerą osobą.

 

W kadrach backstage Joachim Johnson wyjątkowo uchwycił urodę i charyzmę modelki na tle najstarszego miasta w Afryce Południowej, Kapsztadu. Plenery tego kosmopolitycznego i niezwykłego miejsca stały się również ilustracją zdjęć kampanijnych RESERVED, których bohaterką jest Anne, autorem zaś Angelo Pennetta.

 

 

Międzynarodowej sławy fotograf pracujący, na co dzień z takimi osobowościami, jak Claudia Schiffer, Karolina Kurkova czy Natasha Poly, z największą estetyką i kunsztem oddał klimat spektakularnej i międzynarodowej kampanii BEAUTIFUL STORY.

 

 

Pomysłodawcą i opiekunem kreatywnym kampanii został dział marketingu RESERVED. Produkcję zdjęciową przygotowała agencja fotograficzna Warsaw Creatives. Mediami biorącymi udział w kampanii w Polsce są prasa i Internet, w Rosji: prasa, Internet oraz outdoor.

 

 

Kampania:

zasięg kampanii RESERVED: Polska i Rosja
modele: Anne Vyalitsyna i Luke Nel
zdjęcia kampanii: Angelo Pennetta
asystent fotografa: Nicholas Hartley
zdjęcia backstage: Joachim Johnson
wideo: Antek Nykowski

 

 

stylizacja: Andrzej Sobolewski @ D'Vision Art
makijaż: Wilson/ Warsaw Creatives
fryzury: Syd Hayes
lokalizacja: Cape Town
produkcja: Warsaw Creatives
strona internetowa: Studio Huncwot

 

 

 

 

 

RESERVED