Rytuał ubierania się z Levi's - jesień-zima 2012/2013

04.09.2012 10:53

Nowy sezon w Levi's to powrót do klimatu vintage, inspiracje kreatywnym rzemiosłem, prywatnymi farbiarniami czy mini-fabrykami. Główną rolę odgrywa natura i odległe zakątki świata, ale w miejskim wydaniu. Kolorystyka nawiązująca do klimatu irlandzkich wysepek, kamienistych wybrzeży i rozmaitych barw oceanu dopełnia wyrafinowany styl Levi's.

 

 

Grafiki na tkaninach opowiadają historię podwodnego życia, przykurzonych prerii, zatłoczonych miast - inspirując się malowidłami ściennymi i znakami plemiennymi sprzed wieków na nowo definiują historię naszych przodków. Wszystko to tworzy doskonały i jedyny w swoim rodzaju Levi's total look, który tej jesieni zwraca uwagę subtelną elegancją i wyrafinowaniem.

 

 

Sezon jesień-zima 2012/13 w Levi's to przede wszystkim dżins od stóp do głów. Najmodniejsze połączenia to te, w których widoczne są różne odcienie denimu, niejednolita faktura i zróżnicowany styl. Zabawa dżinsem i jego kolorami to wyzwanie na nadchodzącą porę roku. Zestawiaj i komponuj denim dowolnie, urozmaicaj look innymi tkaninami dedykowanymi bardziej wyrafinowanemu stylowi.

 

 

Levi's w swojej kolekcji, zarówno w męskiej, jak i damskiej linii prezentuje całą gamę koszul, od tych klasycznych, aż po te bardziej casualowe flanele, ale też niezastąpionych podczas zimowych wieczorów grubo plecionych swetrów czy ciepłych bluz inspirowanych klimatem wprost z amerykańskiego colegge'u.

 

 

Łącz wyrafinowanie z denimem, zapinaj dżinsową koszulę na ostatni guzik, do dżinsów 'w kant' lub eleganckich Bootcut Skinny załóż luźną płócienną bluzkę i wełniany kardigan. Krótkie szorty zaś najlepiej zaprezentują się z minimalistyczną białą koszulą i klasyczną dżinsową kurtką. Oddaj się rytuałowi ubierania się razem z Levi's i poznaj jesienno-zimową kolekcję.

 

 

Kobieca kolekcja w sezonie jesień-zima 2012/13 to przede wszystkim wyrafinowany styl z zachowaniem tego, co od lat najlepsze w Levi's. Tej jesieni zwiewnymi sukienkami o różnych długościach, spódnicami ze sztruksu podkreślamy kobiecość.Wybieraj spośród nondenimowych propozycji w odcieniach głębi oceanu, ale też lekko wyblakłych, dżinsowych luźnych sukienek lub tych z motywem kolorowej kraty. Levi's zachęca do zapoznania się z nową, uwspółcześnioną wersją modelu Bootcut, czyli niegdyś niewychodzącej z mody, rozszerzonej nogawki, tej jesieni w odsłonie Skinny.

 

 

Męska linia to przede wszystkim nawiązanie do idei funkcjonalności, która od dekad towarzyszy projektantom Levi's. Bez względu na to czy postawisz na czysty estetyczny look czy totalnie swobodny podkreślający beztroskę luz, Levi's pomoże Ci być sobą. Nie zapominaj, że to Ty definiujesz swój styl, a nie odwrotnie! Ten sezon to świeże tchnienie w klasycznych modelach, uwagę przyciągają wyrafinowane detale, nowe kolory czy unikalne przeszycia. Nie można też pominąć jakości tkanin, które są równie doskonałe jak ludzie, dla których kolekcja Levi's została zaprojektowana.

 

 

 

 

 

Levi's
Tagi: