Sara Sampaio ambasadorką plażowej linii Calzedonia 2012

19.06.2012 13:11

Modelka Sara Sampaio została ambasadorką marki Calzedonia. Sesja zdjęciowa - z udziałem modelki - plażowej kampanii marki Calzedonia lato 2012 została zrealizowana w dwóch lokalizacjach, w Grecji i na Jamajce.Dwa metamorficzne miejsca zostały wyselekcjonowane, aby oddać dwa główne nastroje kolekcji. Kreta to barwy morza, odcienie błękitu i mięty.
Z kolei Jamajka to inspiracja dla kostiumów kąpielowych w żywych, witalnych barwach. Na Krecie modelka Sara Sampaio pozuje na tle morskiego błękitu. Głęboki, morski odcień Balosu przełamany jest zielenią czystej, przejrzystej wody.

Cała ta aura tworzy idealne tło, kontrastując z kolorowymi strojami kąpielowymi z letniej kolekcji Calzedonia. Dzika natura i zabawa światłem na tle otwartego morza, przywołuje na myśl zapach morskiej bryzy i szum fal.Mocniejszy przekaz można odnaleźć w nieskazitelnej Jamajce, gdzie dzika natura łączy się z bardziej kolorowymi lookami i motywami florystycznymi. Obrazy przywołują na myśl egzotykę, podróże i pragnienie wolności. Przedsmak letniego snu sfotografowany został przez Raphaela Mazzucco.

Sara Sampaio urodziła się 21 lipca 1991 roku w Porto w Portugalii. Ma 172 cm wzrostu, zielone oczy i jest spod znaku Raka. Jej kariera modelki rozpoczęła się tuż po tym kiedy wygrała konkurs piękności w 2007 roku. W maju 2011  wygrała portugalski konkurs "Globo de Ouro".Następnie otrzymała tytuł top modelki roku, a w listopadzie została nominowana do Best Model 2011 przez portugalską telewizję Fashion TV. Twarz Sary prezentowana była dotąd na okładkach m.in. magazynu Biba France, Vogue Portugal, Vogue Spanish , Elle France a także Marie Claire. Aktualnie jest nową twarzą marki Calzedonia w plażowej kampanii lato 2012.

Calzedonia