Secret Garden - kolekcja Makalu na wiosnę i lato 2014

28.04.2014 11:48

Najnowsza kolekcja marki Makalu - Secret Garden - inspirowana jest kobietą i jej delikatną naturą. Zwiewne tkaniny, miękkie formy oraz wyraźne motywy kwiatowe utrzymane w ciepłych barwach nadają jej lekkości i wiosennego charakteru.

 

 

W nadchodzącym sezonie nie zabraknie także uwielbianego przez projektantów minimalizmu, który widoczny jest przede wszystkim w konstrukcji i kolorystyce - klasycznych biało-czarnych oraz energetycznych czerwonych sylwetkach.

 

 

Jednym z głównych motywów kolekcji jest black & white - połączenie charakterystyczne dla marki Makalu. Barwy te wykorzystano w takich propozycjach, jak płaszcz w pasy oraz sukienka w deseń przypominający abstrakcyjne obrazy Jacksona Pollocka. W kolekcji znalazły się również plisy, jeden z głównych trendów tego sezonu. Niezależnie od tego, czy są one tylko subtelnym akcentem, czy też bazą całej kreacji, dzięki nim projekty zyskują niebywałej lekkości i kobiecego wdzięku.

 

 

Wśród proponowanych fasonów znajdziemy klasyczne, dopasowane ołówkowe sukienki oraz długości maxi, które pojawiają się zarówno w propozycjach casualowych, jak i tych bardziej wizytowych. Nawiązujące do światowych trendów modele, z wyraźnie podkreśloną talią i rozkloszowanym dołem to odwołanie do mody lat 50. Całości dopełniają wyraziste i oryginalne dodatki - biżuteria, torebki i okulary.

 

 

Spójność projektów oraz doskonale skomponowane zestawienia kolorystyczne sprawiają, że kolekcja Secret Garden to propozycja dla kobiet, które podążając za trendami, chcą pozostać wierne klasyce. 

 

 

 

 

Makalu