Shoepassion - rozwija swoje żagle!

05.02.2015 13:47

Nadrzędnym celem marki Shoepassion.com jest promowanie rzemieślniczego kunsztu oraz metody Goodyear-Welted. Shoepassion to synonim wysokiej jakości, najlepszych skór oraz ciągłego rozwoju na rynku europejskim, a także światowym.

 

Shoepassion - sklep naziemny

 

Marka Shoepassion powstała z zamiłowania do pięknych, skórzanych wyrobów, które według założycieli marki są czymś więcej niż tylko zwykłym wyrobem rzemieślniczym. Jak powiedział Tim Keding - "Shoepassion nie miał być jedynie chwytliwym sloganem, wykreowanym przez pomysłową agencję reklamową dla kolejnego sprzedawcy tanich butów w Internecie. Nazwa ta miała odzwierciedlać nasze pobudki oraz cele".

 

Shoepassion - kolekcja męska

 

Dzisiaj, po blisko czterech latach oprócz strony niemieckiej, marka możem pochwalić się stroną w języku angielskim dla klientów z Wielkiej Brytanii oraz stroną międzynarodową również w języku angielskim, gdzie spływają zamówienia z całego świata. Dodatkowo, niedawno do rodziny Shoepassion dołączyła Austria i Szwajcaria. Kolejnym krajem na mapie Shoepassion jest Polska.

 

Shoepassion - klasyczne męskie obuwie

 

Buty szyte ramowo znalazły swoje miejsce w Berlinie

Shoepassion wierzy w zalety i korzyści płynące z noszenia butów szytych ramowo i wykonanych z najlepszych skór. Chce brać czynny udział w renesansie dobrego stylu i smaku. Ciągły rozwój oraz poprawa jakości to główne założenia marki. W październiku 2012 roku firma otworzyła pierwszy flagowy sklep w samym sercu Berlina z kolekcją oferującą ponad 130 różnych modeli.

 

Shoepassion - męskie trzewiki


Shoepassion - męskie obuwie ekstrawaganckie

 

Asortyment to nie tylko klasyczne buty, ale także mokasyny, buty wsuwane i trzewiki męskie. Swoją kolekcję marka rozszerzyła o dobrane kolorystycznie paski. Produkując buty według metody Goodyear-Welted nie można zapomnieć o najlepszej jakości skórach - buty Shoepassion powstają z francuskich skór cielęcych oraz wielu egzotycznych skór jak np. skóra z płaszczki, aligatora, jaszczurki czy pytona. Buty są projektowane w Berlinie, ale szyte ramowo w manufakturze w południowej Hiszpanii.

Shoepassion - męskie obuwie ze skór egzotycznych

 

Jak zapewnił twórca marki Tim Keding - "Używamy najlepszych skór: m.in. Box calf, French calf oraz Cordovan z Horween. Dzięki roślinnemu garbowaniu we Francji i Włoszech nasze skóry są przyjazne skórze i wspierają wyjątkowe właściwości naszych produktów." Do swojej oferty Shoepassion wprowadził także kosmetyki do pielęgnacji obuwia oraz kompleksowy serwis napraw obuwia wykonanego metodą ramową, ponieważ odpowiednio zadbane buty są wizytówką każdego mężczyzny.

 

Shoepassion - męskie sneakersy

 

 

Dla wielu mężczyzn kupowanie butów to stresujący kompromis. Niestety wielu z nich nigdy nie poczuje przyjemności wynikającej z noszenia butów szytych ramowo. Misją Shoepassion jest to zmienić oraz zaszczepić pasję do dobrych jakościowo butów wśród jak największej liczby mężczyzn. Otwarcie sklepu stacjonarnego oraz serwisu naprawy obuwia, zdobywanie nowych rynków zagranicznych i szerzenie pasji do dobrej jakości butów to misja marki.

 

Shoepassion - kolekcja męska

 

Shoepassion zostało założone w 2010 roku przez miłośników butów dla innych pasjonatów obuwia. Tim Keding powiedział - "Jestem dumny, że nasza początkowa wizja i pasja do dobrych butów rozwinęła się w firmę takich rozmiarów. Pomimo wielu przeciwności losu, stosunkowo małej wiedzy na temat rynku, dzisiaj jesteśmy w stanie otworzyć kolejną zagraniczną stronę internetową".

 

Shoepassion - męskie wsuwane mokasyny

 

Marka Shoepassion nie zapomina również o przedstawicielkach płci pięknej, oferując Paniom szeroki wybór stylowych wzorów na każdą okazję. Kolekcja butów damskich wykorzystuje tradycyjne wzornictwo i łączy klasyczny krój, modne i eleganckie kolory, jak i doskonałe surowce w wyjątkowe produkty wysokiej jakości. Shoepassion nie poddaje się trendom w modzie, lecz świadomie stawia na ponadczasowe klasyki obuwnictwa i doskonały komfort noszenia. Buty szyte ramowo i wykonane całkowicie ze skóry są rzadkością wśród obuwia damskiego i wyróżniają się komfortem noszenia, przepuszczalnością powietrza i stabilnością formy.

 

Shoepassion - kolekcja damska

 

Shoepassion gwarantuje tę samą pasję do męskich i damskich butów na wszystkich międzynarodowych rynkach. Według Tima Kedinga - "Produkty wysokiej jakości oraz zysk, jaki oferujemy naszym klientom sprawia, że Shoepassion staje się atrakcyjne dla zagranicznych klientów. Wejście na zagraniczne rynki jest naturalnym procesem rozwoju marki."

 

Shoepassion - kolekcja damska

 

 

 

 

 

Shoepassion
Tagi: