Siła kobiecości w wiosenno-letniej kolekcji Mohito

26.02.2013 12:00

W świat najnowszej sesji zdjęciowej Mohito wprowadza nas podróż do szykownego Miasta Aniołów - Los Angeles. Wielkomiejski, kobiecy look to kwintesencja nadchodzącego sezonu.

 

 

Odsłona kolekcji Mohito na wiosnę-lato 2013 to niezależność i elegancja. Kolekcja z powodzeniem łączy klimaty retro z nowoczesnością, nie tylko w krojach ubrań ale również w kolorystyce i detalu. W palecie, obok delikatnych pasteli pojawiają się - nasycony róż, kobalt, koral, a także cytrynowe żółcienie.

 

 

Nowoczesność w interpretacji Mohito to proste w konstrukcji zestawy bieli i czerni przełamane akcentami czerwieni i intensywnego różu. Całość dopełniają wysmakowane dodatki i detale - metalowe blaszki, aplikacje, skórzane lamówki, pikowania, kontrastowe kołnierzyki.

 

 

Wiosenno-letniej kolekcji Mohito towarzyszy kampania reklamowa ze zdjęciami Marcina Kempskiego. Wyprodukowana przez I Like Photo sesja odbyła się w słynącym z niezwykłej atmosfery Los Angeles, we wnętrzach willi projektu Johna Lautnera. Zdjęcia do lookbooka zrealizowane zostały w ekskluzywnej części Beverly Hills podkreślając kwintesencję Mohito - nowoczesną elegancję.

 

 

Tutaj możecie zobaczyć filmik promujący nową kolekcję Mohito na wiosnę i lato 2013. Kampania obejmie swoim zasięgiem Internet, prasę i social media. Kolekcja dostępna jest w salonach Mohito już od stycznia 2013 roku.

 

 

 

 

 

Mohito