SiNSAY SS'14 - bad girls i dzikie plaże Goa w obiektywie Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka

10.04.2014 13:37

Najnowsza odsłona marki SiNSAY prosto z rozpalonego słońcem Goa - odkryjcie nowe wcielenie "the good bad girls" w egzotycznym wydaniu. Sesja zdjęciowa odbyła się w malowniczej scenerii na Półwyspie Indyjskim. Skąpaną w słońcu najnowszą kolekcję SiNSAY sfotografował fantastyczny duet - Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek.

 

 

Na zdjęciach widzimy urokliwe krajobrazy Goa, egzotyczną roślinność, rozpalone słońcem plaże i pełne gwaru lokalne uliczki. Ujęcia emanują swobodą, wakacyjnym luzem i młodzieńczą beztroską, a niewymuszone stylizacje autorstwa Cajmel, blogerki współpracującej z marką już od kilku sezonów, idealnie wpisują się w klimat rajskich plenerów.

 

Najnowsza odsłona brandu to cała gama kolorowych i modnych propozycji. Lekkie, ładnie układające się tkaniny zdobione, przykuwającymi wzrok, często etnicznymi wzorami, jeans i duża różnorodność barw są idealne na nadchodzący sezon. Dla fanek ponadczasowego połączenia czerni i bieli projektanci SiNSAY również przygotowali wiele interesujących modeli. W kolekcji z pewnością nie zabraknie strojów kąpielowych, zwiewnych sukienek czy topów oraz oryginalnych akcesoriów.

 

 

Moda to zabawa, a marka SiNSAY rozumie to w stu procentach. Nic zatem dziwnego, że na zdjęciach do kampanii możemy podziwiać beztroskie modelki w inspirujących stylizacjach, odbywające egzotyczne wojaże, pełne ekscytujących przygód. Jest zadziornie i niegrzecznie, a więc możemy być pewni, że i tym razem SiNSAY zaskoczy nie raz.

 

 

Nikt nie oddałby lepiej charakteru wiosenno-letniej kolekcji SiNSAY niż nowe twarze marki: Angelika Banach i Adri, których niepokorna osobowość i zjawiskowa uroda doskonale wpisują się w wizerunek "the good bad girls". Sesję wyprodukował dom produkcyjny Warsaw Creatives.

 

 

 

 

 

 

SiNSAY