Skandynawski romantyzm w stylu Odd Molly - polski debiut szwedzkiej marki odzieżowej

05.12.2013 12:49

Charyzmatyczna szwedzka marka odzieżowa Odd Molly, dostępna teraz w Polsce dzięki Scandinavian Living, łamie wszelkie reguły. Jej projektanci stawiają na nowoczesny folk, zestawiając ze sobą wełnę z jedwabiem, satynę z ażurem, czy koronki ze skandynawskimi ludowymi printami. Wydawałoby się, że wbrew rozsądkowi. Efekty są jednak piękne i zaskakujące.

 

 

Odd Molly to firma z dziesięcioletnią tradycją w tworzeniu ubrań dla kobiet i mnóstwem nagród za swoje pomysły wzorów. Marka, która w pełni poświęca się podkreśleniu kobiecego stylu, potrafi sprawić, że czujemy się wyjątkowo pięknie, subtelnie i eterycznie, niczym w świecie bajek Andersena. Każdy produkt ozdobiony jest wzorem, którego na próżno szukać na ubraniach innych firm. Tym właśnie, jak i wysokiej jakości materiałami, wyróżnia się Odd Molly.

 

 

Kolorowe kardigany, spodnie, płaszcze, kurtki, bluzki i tuniki o rodowodzie prosto z dalekiej północy wyglądają bajkowo na każdej kobiecie. Nie bez powodu zakochały się nich Helena Christiansen, Kelly Osbourne czy Kora. To jedna z ulubionych marek skandynawskich hipsterek. Przyciągające oko niezwykłymi wzorami projekty mają rzesze zwolenniczek na całym świecie.

 

 

Skąd wzięła się ta fascynacja? Odd Molly potrafi najzwyklejszą tkaninę zamienić w dzieło sztuki. Dzięki różnorodności materiałów, wzorów i kolorów pokazuje możliwości bawienia się modą i tworzenia niepowtarzalnych stylizacji. Teraz za sprawą concept store Scandinavian Living będzie nam łatwiej wykreować ten odważny, wyjątkowy i niezwykle kobiecy look.

 

 

Propozycje na nadchodzącą zimę, dostępne na stronie internetowej Scandinavian Living są przede wszystkim perfekcyjnie uszyte, delikatne w dotyku, zwiewne. Pod względem gatunku i jakości jest to propozycja z najwyższej półki. Za ceną kryje się jednak pewna jakość oraz styl - indywidualny, kobiecy, który nigdy nie wyjdzie z mody. Twoją urodę podkreślą zastosowane przy produkcji ubrań koronki, ozdobne wstążki czy oryginalne sposoby zapięć i wiązań.

 

 

Showroom Scandinavian Living, oferujący selekcję najciekawszego wzornictwa, odzieży, biżuterii, mebli i dodatków ze Skandynawii, znajduje się na Alei Piłsudskiego 21 w podwarszawskim Konstancinie. Koncepcja sklepu usytuowanego w przepięknej starej willi, gdzie przy filiżance dobrej kawy można w spokoju przyjrzeć się najnowszym kolekcjom i poprosić o radę zakochaną w północnym, niespiesznym stylu życia właścicielkę, naprawdę kusi.

 

 

 

 

 

Scandinavian Living / Odd Moll
Tagi: