Słodko i makabrycznie, czyli Happy Tree Friends w Cropp!

17.05.2013 12:51

Do kolejnej kolekcji specjalnej Cropp wybrał bohaterów szczególnych. W salonach marki od dziś znajdziemy ubrania ozdobione podobiznami bohaterów kreskówki "Happy Tree Friends" - słodkich zwierzaków, które przeżywają wyjątkowo makabryczne przygody.

 

 

Tryskająca krew, odcinane kończyny czy wypadające gałki oczne to widok całkiem "normalny" w każdym odcinku kreskówki "Happy Tree Friends". Uroczy bohaterowie tego animowanego serialu, produkowanego przez Mondo Mini Shows i publikowanego w Internecie, giną w różnorakich, zawsze makabrycznych okolicznościach, by powracać w kolejnych odcinkach i przeżywać jeszcze większe potworności.

 

 

Tym razem pojawili się również na ciuchach marki, której niestraszna żadna makabra. Na ubraniach Cropp-a znajdziemy kilkoro z dwadzieściorga zwariowanych postaci serialu. Na nadrukach na kolorowych męskich i damskich T-shirtach i tanktopach, a nawet skarpetkach, spotkamy na przykład niezdarnego niebieskiego łosia Lumpy'ego.

 

 

Możemy też poznać uczuciową, rożowoskórą Giggles czy żółtego królika Cuddles, który jest jedną z najefektowniej ginących w kreskówce postaci. Wszystkie - opatrzone zabawnymi hasłami - ukazane są w sytuacjach dalekich od tego, co obserwujemy w zwykłych, grzecznych bajkach.

 

 

Kolekcja polecana osobom o mocnych nerwach a przede wszystkim wielbicielom czarnego humoru, serwowanego przez Cropp-a w dużej i wyjątkowo kolorowej dawce. Ubrania z kolekcji "Happy Tree Friends" dostępne są w salonach Cropp w całej Polsce.

 

 

Cropp to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów, otwartych i ciekawych świata, którzy strojem wyrażają swoje poglądy i manifestują niezależność. Kolekcje wyróżniają się modnym młodzieżowym wzornictwem, inspirowanym streetartem, miejskimi sportami i muzyką.

 

 

Cropp jest marką miejską, która najlepiej czuje się na ulicach, w klubach, wszędzie tam, gdzie młodzi ludzie chcą pokazać, że mają styl i niebanalny pomysł na siebie.

 

 

 

 

Cropp