Spodnie Hattric - wiosenny strzał w dziesiątkę

14.03.2011 11:50

Wprowadzenie wiosenno-letniej kolekcji przez markę Hattric to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Najnowsza kolekcja prawdziwego specjalisty od spodni, jakim jest Hattric, swoją innowacyjnością i świeżością doskonale wpisuje się w trendy sezonu.

 

 

Z początkiem okresu zamówień na sezon 2011 klienci mogą spodziewać się swoistej mieszanki niezobowiązującego stylu i wyszukanych detali. W każdym z produktów nowej kolekcji wyczuwa się kunszt tej marki. Odcienie pasteli, lekkie dżinsy, wąskie fasony i bermudy powodują, że kolekcja jest nieodzowna w nadchodzącym sezonie. 

 

 

Kolory
Kolory sezonu wiosna-lato 2011 ponownie stają się "języczkiem u wagi" w linii spodni. Szeroka różnorodność kolorystyczna to esencja zarówno w odniesieniu do dżinsów, jak i pozostałych fasonów spodni. Podążając za trendem pastelowej kolorystyki, klienci mogą myśleć o zamawianiu różnych fasonów spodni, w tym również bermudów, w odcieniach wody, lila, jagodowej czerwieni, żółto-zielonym. Znaczące i świeże letnie kolory dają kolekcji pewną swobodę i żartobliwość, co stanowi o unikalności marki Hattric. 

 

 

Tkaniny
Lato 2011 upłynie pod znakiem superlekkiej wagi (0,24 kg!). Oprócz dżinsów w kolekcji uwagę skupiają wąskie linie spodni. Kolekcja pokazuje także inne fasony, m.in. słynne pięć kieszeni, w wersji z bardzo miękkiej bawełny pima. Dżinsy The Cool Max to gwóźdź programu, szczególnie w bardzo gorące letnie dni. 

 

 

Fasony
Bardzo ważny w sezonie wiosna-lato 2011 będzie niezobowiązujący, swobodny wygląd. Artystyczne detale wpływają na dynamikę tej ekscytującej linii. Modne akcenty to prążki i kratki w wojskowych kolorach - szczególnie w fasonach typu bermudy. Główną, jakże stylową atrakcją w fasonach typu pięć kieszeni (five pockets) będą nowe dżinsy ozdobione artystycznymi ściegami i guzikami. 

 

 

Świeże kolory i wyszukane fasony świadczą o naturalności i swobodzie kolekcji, która stawia na czytelne i modne akcenty.

 

 

 

 

 

Le Mac