Sportswear - czyli zimowa sportowa linia Pierre Cardin

04.02.2015 14:21

Wszechstronność i uniwersalność - to kluczowe słowa, którymi kierowała się marka Pierre Cardin tworząc linię Sportswear. Została ona zaprojektowana z myślą o aktywnym  mężczyźnie, który ceni w ubraniach nie tylko dobrą jakość i funkcjonalność, ale także zwraca uwagę na design i innowacyjne rozwiązania.

 

 

Kolekcja Sportswear wyróżnia się poprzez połączenie myśli praktycznej z dbałością o estetykę - dzięki czemu odzież sportowa Pierre Cardin posiada swój unikalny styl i sprawdzi się w każdych warunkach.

 

W sportowej linii marki Pierre Cardin znajdziemy szereg modeli ocieplanych kurtek oraz zimowych bezrękawników. Znakiem rozpoznawczym mini kolekcji Sportswear są modne w tym sezonie pikowania, a także łączenia faktur. Zestawienia tradycyjnych materiałów takich, jak wełna i dzianina, z nowoczesnym nylonem czy bawełną tworzą kombinacje modne w tym sezonie.

 

 

Pikowania pojawiające się nie tylko na całej płaszczyźnie materiału, ale też fragmentarycznie nadają ubraniom lekki, luźny styl. Ponadczasowy charakter linii jest zachowany dzięki stonowanej kolorystyce - głębokie granaty i stonowane khaki to barwy klasyczne dla mody męskiej.

 

 

Ubrania z linii Sportswear zostały stworzone z myślą o mężczyznach dynamicznych, którzy są w ciągłym ruchu. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań jedna kurtka może sprawdzić się w każdych warunkach. Funkcjonalne detale, takie jak odpinany kaptur, doczepiane kamizelki oraz wymienne podszewki, pozwolą zmienić puchówkę w bezrękawnik, a sportową kurtkę na odzież o miejskim charakterze.

 

 

Ubrania wykonane z różnych materiałów - od wełny do gore-texu - sprawdzą się w różnych sytuacjach, zarówno podczas zimowych wyjazdów w górskie kurorty, czy w czasie miejskich weekendowych aktywności.

 

 

 

 

 

 

Pierre Cardin