Sto lat Shock!

06.10.2010 13:58

Shock Absorber ma już 15 lat! Wygodne, dopasowane, zdrowe - tymi hasłami marka bielizny sportowej Shock Absorber podbiła rynek i serca Brytyjek w 1995 roku, a piętnaście lat później pokochały ją Polki.

 

Dostępna od 2010 roku bije rekordy popularności w Polsce. Już od 15 lat dzięki bieliźnie Shock Absorber kobiety mogą czuć się komfortowo podczas biegania i uprawiania innych sportów. Jak Shock Absorber zyskał popularność?

 

W 1995 roku, po dwóch latach intensywnych badań na Uniwersytecie w Edynburgu, Shock Absorber wchodzi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Oferta Shock Absorber już wtedy była bardzo bogata - nowoczesne fasony, różnorodna kolorystyka oraz szeroki wybór rozmiarów – nawet miseczki G były dostępne.

 

 

Już od samego początku Shock Absorber zyskuje popularność wśród najlepszych sportowców. Sally Gunell, brytyjska lekkoatletka i złota medalistka, rekomenduje bieliznę Shock Absorber.

 

 

Kolejną twarzą sportowej bielizny została rosyjska tenisistka Anna Kurnikova. Ubierając biustonosze Shock odnosiła kolejne sukcesy podczas turniejów. Wzięła udział w trzech kampaniach reklamowych Shock Absorber.

 

 

W roku 2000 powstała pierwsza kampania z jej udziałem - "Only the ball should bounce". Rok później (2001) - "Brings everything to a standstill". W roku 2002 kolejna kampania pod hasłem "Off". Trzecią i ostatnią kampanią reklamowaną przez tenisistkę była "Russian Pilot, Nasa Technology, No Lift Off".

 

Shock Absorber towarzyszy najlepszym podczas treningów i zawodów od 15 lat. Kolejną twarzą marki była znana brytyjska lekkoatletka Jade Johnson. Najlepsze wyniki podczas skoków w dal uzyskiwała ćwicząc w bieliźnie Shock.

Od 2010 bielizna marki Shock Absorber dostępna jest już na polskim rynku. Chcesz grać jak Anna Kurnikowa? Skakać w dal jak Jude Johson? Trenujesz i potrzebujesz bielizny przeznaczonej specjalnie dla sportowców? Już w Polsce możesz kupić biustonosze marki Shock Absorber, dystrbucją bielizny zajmuje się firma AB OVO.

 

 

 

 

 

 

Shock Absorver