Styl Levi's - festiwalowy szał

06.12.2010 18:16

Mogłoby się zdawać, że sezon festiwalowy już za nami i na kolejny trzeba czekać cały rok. Jednak dla prawdziwych imprezowiczów zabawa nigdy się nie kończy! Kultowa marka Levi's zorganizowała pełen muzycznych niespodzianek festiwal Levi's Music Tour trwający cały zimowy sezon, by nakręcać fanów bez przerwy!

 

 

Zamiast spędzać nerwowe godziny przed imprezą na dobranie odpowiedniego stroju, wprowadź się w iście festiwalowy klimat  stawiając na styl Levi's.

 

 

Wygoda, luz i odrobina rockowego szaleństwa. Festiwalowa propozycja Levi's to nie tylko super modny look, ale także element wprowadzający w imprezowy nastrój.

 

 

Trudno wyobrazić sobie prostszy i efektywniejszy sposób by stworzyć stylowy duet damsko-męski niż dżinsy. Wciąż interpretowane na nowo, z każdym sezonem ukazują nowe możliwości stylizacyjne. Super t-shirty, czy  wygodne koszule w kratę połączone z dżinsową kurtką - to  luźna, a jednocześnie topowa stylizacja.

 

 

Dziewczynom marka proponuje krótkie dżinsowe  kamizelki nadające sylwetce seksowną linię, która świetnie wygląda przy rozpiętej koszuli. Najważniejsze by czuć się swobodnie we własnym stroju i zaznaczyć swoją indywidualność.

 

 

Supermodne skórzane ramoneski dodają ostrości wizerunkowi, natomiast cienki pasek w talii przy koszuli typu oversize wysmukla sylwetkę i stanowi delikatny element stylizacji. W modzie - tak jak w muzyce - można zaszaleć!

tekst: Zuza Grabiak

 

 

 

 

 

 

Levi's