Stylowe Gino Rossi - trend Black&White oraz London City

11.04.2014 14:04

Męskie i damskie trendy tworzą w tym sezonie spójną całość, zarówno pod względem estetycznym, jak i kolorystycznym. Nieprzemijająca moda na elegancję i prostotę znalazła swój wyraz w produktach marki Gino Rossi.

 

 

Bazując na dwóch kolorach - bieli i czerni - oraz ponadczasowej klasyce fasonów, udało się stworzyć prostą kobiecą kolekcję Black&White, a także London City, idealną dla stylowych mężczyzn.

 

 

Black&White to trend, który utrzymuje się w modzie od wielu sezonów. Można nazwać go już klasyką, po którą sięgają kobiety w każdym wieku. Dwa bazowe kolory są wyrazem bezpiecznej, ale stylowej elegancji oraz uniwersalności, która sprawdza się w każdej sytuacji.

 

 

Połączenie czerni i bieli w wiosenno-letnich propozycjach marki Gino Rossi to ukłon w stronę minimalizmu i geometrii. Paski i desenie zdobią obcasy i koturny butów kreując ich nowoczesny charakter.

 

 

W kolekcji Black&White można również znaleźć monochromatyczne modele półbutów, balerinek i toreb, które pomogą stworzyć biało-czarny total look.

 

 

Nic tak nie kojarzy się z męską elegancją, jak wyjściowe czarne lakierki o wysokim połysku. W tym sezonie Gino Rossi reinterpretuje klasykę, inspirując się stylem jednej ze światowych stolic mody, Londynem. W męskiej kolekcji London City klasyczne fasony półbutów występują w kolorze głębokiej czerni i brązu.

 

 

Lakierowana lub matowa skóra jest gwarancją najwyższej jakości i szyku, a dyskretne zdobienia nadają jej oryginalny rys. London City to niezastąpione źródło inspiracji dla mężczyzn, dla których wizytówką jest styl i dopracowany wygląd.

 

 

 

 

 

Gino Rossi