Stylowy Sylwester i karnawał w CROPP

30.12.2011 15:33

Styl ma znaczenie, zwłaszcza kiedy można się nim bawić bez końca. Nadchodzi magiczny czas imprezowania w karnawale: prywatki, koncerty, klubowe spotkania ze znajomymi. Taniec i radość, wolność i dobry look to dewiza marki CROPP w nadchodzącym sezonie.

 

 

Rockowo, ale we francuskim brzmieniu - czemu nie? Jeśli chodzi o modę, tym bardziej jest to zrozumiałe. A jak to wygląda? W karnawale nosimy się z wyobraźnią, miksujemy czarne, rockowe sukienki czy tank topy z grzecznymi kardiganami z kokardką. Lubimy ultra krótkie mini z zaszewkami, szare i białe T-shirty.

 

 

Czarna koronka, motyw kokardki, połyskliwe aplikacje, to główny nurt karnawałowej kolekcji CROPP. Fokus na dodatki ukazuje kopertówki, długie kolczyki, i urocze naszyjniki w srebrnym i złotym kolorze na których widać konną eskadrę na karuzeli.

 

 

Słodkie w wyrazie pierścionki z motylem czy perełami, opaski z kokardą nadają całości bardzo kobiecego looku. Całość w karnawałowym zestawieniu nie jest oczywista, a przez to świeża w wyrazie.

 

 

Dziewczęce akcesoria, kokardy, serca, kolczyki czy naszyjniki świetnie współgrają z prostymi formami kroju i koloru. Karnawał w stylizacji CROPP jest naturalny i zabawny z nutą rockowego brzmienia w stylowym francuskim wydaniu!

 

 

 

 

 

CROPP