Super lekkie buty Native podbijają Polskę!

12.03.2012 12:49

Buty Native powstały z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę, swobodę i lekkość. Marka powstała w 2009 w Vancouver w Kandzie. Założyciel, Damian Van Zyll De Jong, stworzył buty o prostej formie z zaawansowanej technicznie, bardzo lekkiej, bezwonnej pianki EVA, która posiada niezwykle właściwości - dopasowuje się do stopy.

 

 

W butach Native bez przeszkód możemy wejść do wody. Motto marki to "Keep it lite!" Buty przywołują skojarzenia z najbardziej kultowymi modelami - klasycznymi trampkami, espadrylami czy mokasynami.

 

 

W ofercie można znaleźć szeroką paletę kolorystyczną od intensywnych kolorów takich jak róż, żółty, czy turkus, po bardziej stonowane jak granat. Marka ma w swojej ofercie buty dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Lecz niezależnie od tego, kto je nosi, nie przejdzie w nich niezauważenie.

 

 

Marka Native angażuje się w wiele akcji charytatywnych - wysyłając swoje produkty do Afryki czy na Haiti.

 

 

Native pokochali celebryci - chodzą w nich muzycy rockowi oraz dzieci Brada Pitta i Angeliny Jolie, Tori Spelling, Halle Berry. W butach tej marki widziane były także córki prezydenta USA - Baraka Obamy.

 

 

Modele marki Native dostępne są w butikach HEGO'S w całej Polsce oraz w sklepie internetowym już od marca. 

 

 

 

 

 

Native