Swimwear Reserved Summer 2013

16.05.2013 16:55

Letnia kolekcja strojów kąpielowych na sezon letni 2013 zachwyca różnorodnością dostępnych form i kolorów. Oprócz klasycznego bikini push-up czy modelu trójkątnego typu halter, klientki Reserved znajdą kostiumy jednoczęściowe. W ofercie znajdują się także formy bandeau, w tym sezonie dodatkowo usztywnione i modulowane.

 

 

Poza tradycyjnym krojem dostępne są także formy bandeau skręcane lub ściągane. Proste kształty wzbogacone są o drobne detale, takie jak falbanki czy kroszetowe wykończenia.

 

 

Kostiumy kąpielowe idealnie pasują do obowiązujących w tym sezonie trendów. Stroje kąpielowe w paski, nawiązujące do tematów marynistycznych dostępne są w klasycznych połączeniach bieli z granatem lub czernią, ale również kolorowych, soczystych zestawieniach kolorów.

 

 

Druga grupę w propozycji projektantów Reserved stanowią super modne w tym sezonie kostiumy w neonowych kolorach. Jednolite stroje dostępne w żywych barwach są alternatywą dla etnicznych motywów, pasków czy kropek.

 

 

W ofercie Reserved będzie można znaleźć także kostiumy w bardzo modnym w tym sezonie trendzie animal. Tropikalne motywy pokazane w formie deseni zwierzęcych lub kwiatowych to absolutny must have tego lata.

 

 

Reserved to marka modowa, której kolekcje dostępne są w 11 europejskich krajach. Oferuje nowoczesne projekty inspirowane modą ze światowych wybiegów.

 

 

Zarówno odważne propozycje projektantów, jak i ubrania z linii na co dzień, od lat cieszą się popularnością i zaufaniem. Wszystkie ubrania szyte są z materiałów wysokiej jakości w linii damskiej i męskiej.

 

 

 

 

 

Reserved