Tadashi Shoji - Dancing queen!

14.01.2011 15:46

W karnawałowym sezonie 2010/2011 gorące trendy rozgrzeją  zimowe noce. Japoński projektant Tadashi Shoji przygotował kolekcję sukienek, w których szałowo będziecie się bawić w Nowym Roku!

 

 

Na wybiegach króluje asymetria, wprowadzająca do całości odrobinę ekstrawagancji. Oddzielenie góry od dołu kreacji sprawia, że strój staje się jeszcze ciekawszy. Koszulka składająca się z wielu falbanek stanowi wyraźny i efektowny element kreacji, a prosta w formie spódnica zachwyca tkaniną. Jeśli więc marzy Ci się coś ponad małą czarną, to taki zestaw na pewno wyróżni Cię z tłumu na każdej karnawałowej imprezie.

 

 

Jeśli klasyczna paleta kolorów wydaje Ci się nudna, a ponad wszystko zachwyca Cię blask i błyszczące klimaty, mamy dla Ciebie odważne suknie mieniące się złotem lub srebrem. Dla jeszcze większego efektu długie kolczyki lub maxi bransoletka dodadzą całości pazura, a Tobie jeszcze więcej blasku!

 

 

Na bardziej oficjalne przyjęcia i gale Tadashi Shoji proponuje piękne suknie z efektownymi drapowaniami oraz plisami nadającymi sylwetce idealnego kształtu. Asymetryczne dekolty, lekkie tkaniny, głębokie, wieczorowe kolory, to wszystko sprawi, że poczujesz się naprawdę wytwornie. Jeśli więc Twój karnawał 2010 to wielka balowa sala, kryształowe żyrandole i królewska atmosfera, wybierz jedną z wielu długich, eleganckich wieczorowych sukni.

Gdziekolwiek zamierzasz spędzić tegoroczny karnawał, w butikach Monaco Fashion Store czeka na Ciebie cała gama kobiecych sukienek na bardziej i mniej zobowiązujące przyjęcia.

 

 

 

 

 

Monaco Fashion Store Tadashi S