Tej wiosny przygotuj się na eksplozję koloru!

22.03.2013 13:06

Zobacz w najnowszym lookbooku PerhapsMe.com, jak łączyć mocne, modne barwy. Graj w kolory! Tej wiosny czeka nas prawdziwa eksplozja koloru. Będą królować: zieleń, turkus, żółć, kobalt oraz czerwień. Nie musisz się bać tych wyrazistych barw, jeśli tylko wiesz, jak i z czym je nosić.

 

 

Styliści PerhapsMe.com zdradzają najważniejsze zasady tworzenia stylizacji w mocnym kolorze - na przykładzie ubrań z najnowszej kolekcji Top Secret, inspirowanej trendami ze światowych wybiegów.

 

 

Kolor trzeba starannie dobierać do typu urody i karnacji, bo może wyrządzić tyle samo dobrego co złego -  mówi Milena Fik, szefowa stylistów PerhapsMe.com. Decydując się na stylizację z mocnym kolorem w roli głównej warto więc pamiętać o kilku wskazówkach.

 

 

Po pierwsze - im mocniejszy kolor, tym prostszy powinien być krój ubrania. Po drugie - mocny kolor nie lubi konkurencji w postaci zbyt wyrazistych dodatków. Po trzecie -  unikajmy łączenia więcej niż trzech mocnych kolorów. Przestrzegając tych reguł - efekt udanej stylizacji jest niemal gwarantowany!

 

 

W nadchodzącym sezonie, styliści PerhapsMe.com proponują zestawienia zieleni z turkusem oraz łączenia intensywnej żółci z kobaltem, zielenią lub czernią.

 

 

Na uwagę zasługują również kreacje w stylu "total look" - w czerwieni lub w różu. Modne są również wzory noszone "od stóp do głów". Wyjątkowo dobrze w wersji "total look" prezentują się geometryczne lub kwiatowe printy.

 

 

Warto wypróbować kolor! Tym bardziej, że wiosenną porą działa jak witamina - ożywia bladą po zimie cerę, dodaje energii i pobudza do działania. Pomoże też wyróżnić się w tłumie. Można go nosić w ciągu dnia i na wieczór. Niech więc kolor będzie z Tobą Tej wiosny!

 

 

 

 

 

PerhapsMe.com