The Perfect Bra - znajdź idealny kształt i model stanika z Intimissimi!

28.09.2012 11:21

Intimissimi The Perfect Bra powraca, tym razem w najnowszym spocie telewizyjnym! Włoska marka Intimissimi już jakiś czas temu stworzyła ekskluzywny przewodnik, o tym samym tytule, w którym wyjaśnia, jak z łatwością dobrać idealną bieliznę. Tej jesieni filozofię The Perfect Bra pomogą zrozumieć Ci trzy zjawiskowe kobiety.

 

Tamara Lazic w Intimissimi Daniela

 

Już 21 września 2012 roku wystartowała kampania telewizyjna w ramach, której można oglądać najnowszą, jak zawsze zmysłową, reklamę marki Intimissimi prezentującą The Perfect Bra. Kampania potrwa do 5 października 2012 roku.

 

Irina Shayk w Intimissimi Simona

 

W najnowszym spocie włoskiej marki występują trzy niezwykle kobiece modelki - Irina Shayk, Tanya Mityushina i Tamara Lazic. Były one również gwiazdami drukowanego wydania przewodnika The Perfect Bra. Każda z nich dzięki odmiennej sylwetce reprezentuje inny kobiecy kształt, a tym samym inny model stanika. Każdy ze staników nosi włoskie kobiece imię, które jeszcze bardziej podkreśla jego unikalny charakter i styl.

 

Tanya Mityushina w Intimissimi Giovanna

 

W sklepach Intimissimi dostępnych jest aż 12 modeli staników, każdy z nich wyraża inny styl, pomaga uzyskać inny, odpowiedni właśnie dla Ciebie efekt, są wśród nich m.in.:

 

Intimissimi Daniela - balkonetka (Balconette Bra)

 

Push-up
Niezbędny dla kobiet, które uwielbiają eksponować swój dekolt. Biustonosz w wersji od delikatnego usztywnienia, do dużego wypełnienia.

Bardotka i balkonetka (Balconette Bra)
Idealny dla kobiet poszukujących naturalnego kształtu i chcących podkreślić swój dekolt.

 

Intimissimi Bellissima - push-up

 

Opaska (Bandeau Bra)
Doskonale podtrzymuje piersi i nadaje im objętość. Uniwersalna i niewidoczna.

Trójkątny (Triangle Bra)
Miękki i lekki, odpowiedni dla kobiet, które cenią prostotę i minimalizm.

 

Intimissimi Emma - trójkątny (Triangle Bra)

 

Marka Intimissimi, specjalnie na potrzeby tej inicjatywy i najnowszej reklamy, stworzyła specjalny znacznik #theperfectbra, będący słowem kluczowym, odzwierciedlającym całą ideę jednym zwrotem, który można wykorzystywać w rozmowach na Twitterze. Intimissimi zaprasza do śledzenia Twittera i Instagramu marki Intimissimi, gdzie codziennie będą pojawiać się posty dotyczące spotu telewizyjnego i eventów w sklepach. Również na Youtube znajdziecie wideo ze spotem telewizyjnym.

 

 

 

 

 

Na Facebook Intimissimi codziennie przez 12 dni od niedzieli 23 września pojawiają się posty dotyczące staników - jeden stanik na każdy dzień! Intimissimi stworzyło też specjalną tablicę na Pinterest, odnoszącą się do "ideału". Znajdziecie tam czarno białe zdjęcia, które są właśnie takim wyznacznikiem "ideału" (idealnego stanika).

 

Intimissimi Anna - opaska (Bandeau Bra)

 

Jeśli do tej porty nie odkryłaś swojego idealnego stanika, koniecznie obejrzyj spot i odwiedź sklep Intimissimi!

 

 

 

 

Intimissimi The Perfect Bra