Trend varsity według River Island

10.07.2013 09:11

Z boiska wprost na ulice - tak w skrócie można opisać trend proponowany na ten sezon przez brytyjską markę River Island. Varsity to styl inspirowany sportowym duchem, z którego czerpać mogą nie tylko miłośnicy aktywnego trybu życia.

 

 

Sportowe ubrania nie są już zarezerwowane wyłącznie dla tych, którzy uprawiają fitness czy grają w piłkę - w tym sezonie królują także na ulicach i wybiegach. Trend Varsity jest inspirowany modą zarówno streetową, jak i designerską.

 

 

Modelki i celebrytki podpatrywane przez fotografów w codziennych sytuacjach od dawna już pokazują się w luźnych, dresowych strojach, inspirując tym nawet najbardziej znanych projektantów.

 

 

Sweter w wydaniu oversize można zestawić z wysokimi, eleganckimi szpilkami, a kurtkę baseballówkę zarzucić na obcisłą, seksowną sukienkę. Kolorowe buty na płaskiej podeszwie i uniseksowe czapki z daszkiem przestały być atrybutami wyłącznie sportowców, teraz może je nosić każdy.

 

 

Choć zestawienia takie wydają się być niedopasowane, w tym sezonie są hitem światowych trendów. Odnajdź look varsity w River Island!

 

 

 

 

River Island