Trzy pomysły na majówkę!

28.04.2014 14:55

Weekend majowy!!! Cztery dni pięknej pogody, spotkań ze znajomymi i dalekich podróży! Macie już wymyślone wygodne stylówki? Podpowiadamy jak spędzić weekend w mieście wygodnie i stylowo!

 

 

Okulary - Ray Ban, T-shirt - republic.com, ogrodniczki - Asos,
plecak - sbuckinghams.com, trampki - Converse, bandanka - NewLook

 

Grill za miastem

Jesli tylko dopisuje pogoda, majówka to najlepszy czas na rozpoczęcie sezonu grillowego. Nie ma nic przyjemniejszego niż wyrwać się za miasto i odpocząć na łonie natury. Jeśli już zdecydujecie się na taki pomysł - koniecznie załóżcie ogrodniczki! Do tego trampki i dodatki w najmodniejszym kolorze sezonu - różu.

 

Okulary - Brylove, torebka - Mulberry, szorty - DYI, koszulka - Romwe,
buty - DeeZee, skarpetki - Gabriella

 

Zwiedzanie stolicy

Cztery dni wolnego to optymalny czas, aby pokusić się na szybkie zwiedzanie np. stolicy. I nie ma znaczenia, czy to nasza Warszawa, czy inne europejskie miasto. Na taką eskapadę warto zaopatrzyć się w wygodny, a zarazem modny zestaw - szorty, które bez problemu można wykonać samodzielnie w domu, łączymy z bawełnianą koszulką, a żeby całości nadać charakteru możemy założyć delikatne, pończoszane skarpetki.

 

 

Sukienka - Reserved, rajstopy - Gabriella, płaszcz - Romwe,
naszyjnik - NewLook, szpilki - DeeZee, torebka - Naevy

 

Szalona impreza

Jeśli weekend w mieście, to na pewno będzie spotkanie ze znajomymi w klubie. Klasykę warto przełamać błękitnym płaszczem i pudrowo różową torebką, do tego rajstopy z rzucającym się w oczy wzorem - i tak można podbić miasto!

 

 

 

materiały prasowe