Uwaga denim! Kampania Tally Weijl Wiosna 2015

02.02.2015 14:51

Tej wiosny w Tally Weijl rządzi denim! Casualowe boyfriendy, sprane Mom Jeans i mocno wytarte spodnie typu skinny - w tym sezonie dżins prezentuje różne oblicza. Denim w wydaniu "total look" to jeden z najgorętszych trendów nadchodzącego sezonu.

 

 

Poza dżinsem w różnorodnych wydaniach, wśród propozycji Tally Weijl znajdziecie także kwiatowe printy. Bluzy z romantycznym motywem w delikatnych kolorach, w zestawieniu z mocnymi odcieniami niebieskiego tworzą wyraziste kobiece zestawy na co dzień. A Ty jak będziesz nosić dżins w tym sezonie? Znajdź swój styl w Tally Weijl i stwórz denimowy look na wiosnę!

 

 

Tally Weijl to jedna z najodważniejszych marek na międzynarodowym rynku mody. Ta rodzinna firma, założona w 1984 roku, przeszła długą drogę, aby z małej, garażowej pracowni przeistoczyć się w stale rozwijającą się spółkę posiadającą ponad 780 sklepów w 38 krajach na całym świecie. Obecnie studio projektowe Tally Weijl mieści się w samym centrum Paryża, a siedziba główna w Bazylei w Szwajcarii, co wpływa na wyjątkową, międzynarodową atmosferę marki.

 

 

 

 

 

 

Tally Weijl