Uwodzicielska Axami Sexy Line

28.03.2011 18:07

Producent luksusowej bielizny Axami ukazuje swoje drapieżne oblicze. Zaprezentowana została właśnie nowa, zmysłowa linia - Axami Sexy Line. Sexy Linie to kolekcje, które ukazują ekskluzywne i fantazyjne oblicze bielizny erotycznej. Nowa marka to przede wszystkim kolekcje Spice, Hot, I dare you oraz nowa - Couqiette.

 

 

- Kobiety pragną bielizny eleganckiej i luksusowej, lecz cenią także projekty odważne, nowatorskie, wychodzące naprzeciw najnowszym trendom i przełamujące tradycyjne spojrzenie na bieliznę i seksualność. W trakcie rozwoju naszej firmy spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem naszych klientów projektami śmiałymi, pozwalającymi wyeksponować i rozkoszować się pięknem kobiecego ciała. Zapotrzebowanie na bieliznę zmysłową, uwodzicielską, seksowną stale rośnie. Wierzymy, że dzięki kolekcjom z linii Sexy pomożemy naszym klientom spełniać marzenia - zwłaszcza te, które dotychczas było trudno spełnić - tłumaczy Edyta Skutnicka, twórca i właściciel marki Axami.

 

 

Dzięki różnorodnym kolekcjom każda dama w mgnieniu oka może zmienić się w ponętną kocicę, zmysłową lolitę, czy też seksowną hazardzistkę. Biżuteryjne akcenty w postaci cyrkonii, pereł oraz cekinów to luksus, który należy się każdej kobiecie. Dlatego nie bez powodu marka większość swoich kompletów przyozdabia mieniącymi się kamieniami. Kolekcje Sexy Linie to również bogactwo delikatnych koronek, fantazyjnych falbanek oraz zmysłowych kokardek, które uwodzą zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

 

 

Kreatorka marki podkreśla: - Sexy Linie to bielizna dla kobiet ciekawych nowych doznań, otwartych na zupełnie nową jakość bielizny damskiej. Wszystkie projekty są stworzone dla osób pragnących podkreślać swoją seksualność, czerpać z życia przyjemność pełnymi garściami, igrać z konwenansami. Bielizna Axami Sexy Line sprosta wymaganiom klientów o bogatej wyobraźni, oczekujących projektów najwyższej jakości, niebanalnych i nieodparcie zmysłowych.

Dla wszystkich odważnych i temperamentnych miłośniczek bieliźniarskich gadżetów nowa linia to obowiązkowy element wieczorowej garderoby, dlatego już dziś daj się uwieść Axami Sexy Line...

 

 

 

 

 

Axami