Very British: moda MINI na wiatr i niepogodę

10.09.2013 10:48

MINI to nie tylko samochód. Z tą marką związany jest również styl życia, który fascynuje nie tylko na drodze i w garażu. Zgodnie z mottem - YOU.ME.MINI. - od września 2013 w nowej kolekcji MINI Lifestyle można znaleźć stylowe propozycje na każdą porę roku. Tym razem kolekcja lifestyle prezentuje ciekawe propozycje na chłodne dni.

 

 

Ponad 50 nowych produktów, począwszy od odzieży, akcesoriów, poprzez torby i buty, po zegarki, stanowi ciekawe akcenty modowe. Kolekcja jesienna prezentuje się w najlepszym brytyjskim stylu: jest odporna na niepogodę i przy tym świetnie wygląda.

 

Damska, nylonowa, czarna parka MINI (149 Euro)

 

Program obowiązkowy na ten sezon

Trendy w modzie przychodzą i odchodzą, ale niektóre klasyki są ponadczasowe. Jednym z takich klasyków jest nowa damska parka nylonowa MINI (149 Euro). Wcięty w talii, krótki płaszczyk ma praktyczny kaptur, a dzięki specjalnemu dopasowaniu jest z tyłu skrojony nieco dłużej. Wąskie rękawy gwarantują swobodę ruchów również podczas prowadzenia auta.

Dwustronna niebiesko-pomarańczowa bluza męska MINI (149 Euro)

 

Jedna bluza, dwie możliwości! Dwustronna bluza męska MINI (149 Euro) z modną stójką dostosowuje się nie tylko w warunków atmosferycznych, ale i do gustu noszącego. W zależności od preferencji bluzę można nosić niebieską lub pomarańczową stroną na zewnątrz. Kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne mieszczą wiele drobiazgów i pozwalają zagrzać ręce w zimne dni.

 

Niebieska bluza męska MINI z motywem Union Jack na łokciach (79 Euro)

 

Niebieska bluza męska MINI i jej odpowiednik dla pań, szara bluza damska MINI (79 Euro), to obowiązkowa propozycja na ten sezon. Rozpinane bluzy z kołnierzem szalowym, zapięciem na guziki i kieszeniami zewnętrznymi wyróżniają się modnym teraz stylem preppy. Uwagę zwracają naszywki na łokciach ze wzorem Union Jack.

Szara bluza damska MINI z motywem Union Jack na łokciach (79 Euro)

 

Kalosze MINI (49 Euro) w klasycznym stylu Wellington swoją pełnię zalet pokazują dopiero w deszczową pogodę i gwarantują suche stopy podczas słoty. Wyściółka z nowoczesną interpretacją wzoru Union Jack demonstruje jednoznacznie przynależność do rodziny MINI.

Kalosze MINI (49 Euro) w klasycznym stylu Wellington

 

Chusta MINI (24,90 Euro) z motywem Union Jack to modny dodatek w brytyjskim stylu. Rozmiar 110 cm x 110 cm pozwala nosić ją na wiele sposobów - jako szal albo bandanę.


Chusta MINI (24,90 Euro) z motywem Union Jack

 

Na mroźne dni oferujemy dla pań i panów uszankę MINI (39 Euro). Wyściełana czapka w stylu traperskim ma klapki na uszy i charakterystyczne naszywki.

Czapka uszanka MINI dla pań i panów (39 Euro)

 

Nowa kolekcja dostępna jest u wybranych dealerów MINI.

 

 

 

 

BMW Group
od 24,90 Euro